Ka Märten Pajunurm jääb meeskonda

< 1 minuti lugemine

Sarnaselt Andre Ilvesele hooajaeelset ettevalmistust FC Floraga alustanud Märten Pajunurm on samuti tagasi FC Kuressaare treeningutel ning mängib võistkonnas ka tuleval hooajal.

Läinud suvel meeskonnaga liitunud ja Meistriliigas tuleristsed saanud Saaremaa juurtega Pajunurm tõusis kiirelt võistkonnas põhitegijaks ning pääses hooaja teises pooles kõrgliigas väljakule 14 kohtumises, milles lõi ka kaks suurepärast väravat karistuslöökidest FC Viljandi võrku.

Mängija ise kinnitas, et meisterklubi esinduskoosseisust välja jäämine talle liigset pettumust ei valmista: “Muidugi oleksin tahtnud Florasse jääda, ent koos treeneritega leidsime, et silmas pidades minu arengut jalgpallurina, oleks mul kõige mõistlikum saada võimalikult kõrgel tasemel palju mänguaega.”

2011. aasta hooajast vaid positiivsed mälestused Saaremaalt kaasa saanud Pajunurm kinnitas, et otsustamiseks ta palju aega ei vajanud. “Kuressaares on hea mängida – siin on sõbralik seltskond, hea treener ja suurepärased fännid,” kiitis U-19 koondislane Saaremaa esiklubis toimuvat.

Lisaks Pajunurmele liitus alanud nädalal FC Kuressaare esindusmeeskonna treeningutega ka 22-aastane Lasnamäe Ajaxi poolkaitsja Vladimir Gerasimov, kes mängis eelmisel hooajal FC Ajaxi eest 23 Meistriliiga mängus.

Selgeks sai ka samuti FC Floraga ettevalmistusperioodi alustanud FC Kuressaare kasvandiku ja kauaaegse mängija Sander Lahe saatus, kes otsustas teist aastat järjest kodusaare klubi au kaitsmise asemel mängima hakata FC Viljandis.

FC Kuressaare esindusmeeskond peab järgmise hooajaeelse sõprusmatši juba tuleval laupäeval, kui kell 14 ollakse Sportland Arenal vastamisi FC Infonetiga