Mingi alternatiivne tekst

Esindus jätkas võidukalt (täiendatud!)

< 1 minuti lugemine

Meistriliiga hooajaks valmistumist jätkav FC Kuressaare esindusmeeskond oli võidukas ka teises sõprusmängus, kui FC Infonet alistati 3:1.

Kuressaare asus mängu juhtima 25. minutil, kui Märten Pajunurme poolt paremast kastinurgast antud tsenderdus leidis karistusalas vabaks unustatud Taavi Trasbergi pea, kes eksimatult skoori avas.

Eduseisu nauditi pea 40 minutit, kui Infonet viigistas – penalti realiseeris Jevgeni Gurtšioglujants.
Võit jäi siiski saarlastele, kuna Elari Valmas ja Pelle Pohlak lõid viimase 20 minutiga mõlemad ühe värava ja jätsid nii 3:1 võidu Kuressaarele.

“Mängisime täna üpris hästi,” oli FC Kuressaare peatreener Sergei Zamogilnõi oma hoolealuste tegutsemisega rahul, “kõige rohkem rõõmustas see, et suutsime kaitses juba palju paremini mängida, eriti võrreldes eelmise nädalavahetuse matšiga.”

“Nägime täna taas uusi mängijaid uutes situatsioonides ja võib öelda, et poisid hakkavad meie süsteemi ja mänguplaani juba paremini mõistma,” lisas Zamogilnõi.

Oma esimese hooajaeelse sõprusmängu pidas ka Sörve JK, alistades III liiga võistkonna RGR Aironi koguni 15:0.

Järgmise matši peab FC Kuressaare esindusmeeskond järgmise nädala reedel, kui kell 19 mängitakse Sportland Arenal FC Viljandiga.

kell 14:00 FC KURESSAARE – FC INFONET 3:1 (1:0)
Väravad: 25. Taavi Trasberg, 70. Elari Valmas, 85. Pelle Pohlak – 62. pen. Jevgeni Gurtšioglujants
Hoiatused: 54. Aleksei Demutski, 63. Aleksandr Klimovitš
Mängupaiga olud: -3, vahelduva pilvisusega ilm; kunstmuruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 10
Peakohtunik: Miko Pupart
Abikohtunikud: Risto Eelmaa, Rein Pajunurm

FC Kuressaare: Aiko Orgla, Sami-Sander Kivi, Märten Pajunurm, Rauno Reiman, Märt Kluge, Sander Viira, Taavi Trasberg, Andre Ilves, Elari Valmas, Vladimir Gerasimov, Raido Reinsalu.
Vahetusest sekkusid: Pelle Pohlak, Greger Könninge, Amor Luup, Rene Aljas, Laurits Randmann.

FC Infonet: Matvei Igonen, Aleksandr Kuslap, Vladimir Avilov, Andrei Kalimullin, Anton Aristov, Aleks Mones, Jevgeni Gurtšioglujants, Vladislav Ogorodnik, Aleksei Demutski, Jevgeni Harin, Aleksandr Kulatšenko.
Vahetusest sekkusid: Ilja Tarasov, Iaroslav Dmitriev, Anton Muraveiko, Artur Vladõntšenko, Aleksandr Klimovitš.