Treeningmängust Viljandiga 0:3 kaotus

Reedeõhtuses käredas pakases oma kolmanda hooajaeelse sõprusmängu pidanud FC Kuressaare esindusmeeskond pidi vastu võtma esimese kaotuse, kui FC Viljandile jäädi alla 0:3.

Mängijate jaoks sel talvel harjumatute külmakraadide tõttu peeti tavapärase kahe poolaja asemel kolm kolmandikku, igaüks kestis pool tundi.

Küllalt väheste võimalustega mängus lõi Viljandi avakolmandikul ühe ning viimasel kaks väravat, kusjuures kõik kontrarünnakutest. Esimese pooltunni keskel oli täpne Martin Nurmsaar, eduseisu kasvatasid Ott Ottis ja Sander Lepik.

“Nägime täna väljakul oma mängus nii positiivseid kui negatiivseid asju,” ei lasknud FC Kuressaare peatreener Sergei Zamogilnõi kolmeväravalisel kaotusel end suurt morjendada. “Mitmed mängijad üllatasid oma enesekindla ja südi esitusega, siit saab ainult veel paremaks minna.”

Samas viitas peatreener ka mitmele olulisele puudujale – Märt Kluge, Taavi Trasberg ja Endrik Jäger on vigastustega rivist väljas, Andre Ilves haige ning Rauno Reiman jäi eemale seoses töökohustustega. Lisaks viibis Sander Viira platsil vaid esimese veerandtunni, Märten Pajunurm 30 minutit, sest mõlemad pidid seejärel vigastuse tõttu lahkuma.

Viljandigi koosseis polnud ideaalne, sest puudusid nii Joel Indermitte, Elvis Liivamägi kui Sander Sinilaid, kes kõik abistavad U-21 koondist turniiril Peterburis.

Järgmise sõprusmängu peab FC Kuressaare esindusmeeskond pühapäeval, 5. veebruaril, kui kell 12 mängitakse Sportland Arenal Narva Transiga.