Kalju lõpetas FC Kuressaare kaotusteta seeria

< 1 minuti lugemine

 Premium liigas 6. aprillist kaotuseta püsinud FC Kuressaare sai kahe võidu ja kolme viigi järel esimese kaotuse, kui võõrsil tunnistati Nõmme Kalju FC 3:0 paremust.

Peatreener Roman Kožuhhovski ütles, et iga seeria saab kord otsa. „Ega me seda ju ei tahtnud, aga eks Kalju ka vääris täna seda võitu,“ lausus ta, lisades, et meeskond võtab selle teadmiseks ja valmistub järgmiseks mänguks.

Hiiu kunstmurustaadionil mängitud kohtumises domineerisid võõrustajad pea terve mängu ning oma väravad lõid nad 39., 45. ja 64. minutil. FC Kuressaarel võimalusi skoori teha seekord ei olnud.

„Esimene poolaeg oli meile raske,“ tõdes Roman Kožuhhovski. „Andsime neile teadlikult initsiatiivi, aga oli koht, kus me ei kannatanud lõpuni ja korra vastas Kalju kiire vasturünnakuga.“

Teisele poolajale tuli meeskond kindla plaaniga kaotusseis tagasi mängida. „Läksime väljakule see olukord tagasi mängida. Poolaja keskel oli korra raske ja uute mängijatega tõime lisakäigu, aga mängu päästa ei suutnud,“ märkis Roman Kožuhhovski.