Kalju vastu distsipliini ja kannatlikkusega

2 minuti lugemine

Laupäeval Sportland Arenal Premium liiga teises voorus Nõmme JK Kaljule vastu astuv FC Kuressaare saab loota edule distsiplineeritud mängu ja kannatlikkusega.

Avavoorus FC Infonetiga väravateta viigi teinud saarlased loodavad saada punkte ka teises kohtumises vaatamata sellele, et vastas on valitsev Eesti meister Nõmme Kalju. Eelmise aasta sügisel jäädi viimases omavahelises kohtumises Kuressaare linnastaadionil tiitlikaitsjale alla 0:1 ja hambaid tahetakse nimekale vastasele näidata ka seekord.

FC Kuressaare peatreener Sergei Zamogilnõi ütles, et Kalju võitmiseks peavad mehed üritama mängida oma parimat mängu nii meeskonnana kui ka individuaalselt. „Mõistagi kuluks ka tibake õnne marjaks ära,” lausus ta.

Ründaja Elari Valmas ootab võitluslikku mängu, sest vastamisi lähevad liiga kolmas ja viies. „Üritame mängida distsiplineeritult ja olla kannatlikud, et oma võimalused ära kasutada,” käis Valmas välja eduvõtme.

Eelmisel nädalal Paide Linnameeskonna 3:2 alistanud Nõmme Kalju abitreener Fredo Getulio Aurelio märkis, et meeskond näitas Paide vastu sisu ja võttis hoolimata kodumeeskonna tugevast vastupanust võidu.

„Hooaega on alati hea alustada kolme punktiga ja sama sihime ka eesolevast mängust Kuressaare vastu, et alustada tiitli kaitsmist,” uskus brasiillane Kalju edusse.

Kuressaare vastu Meistriliigas järjestikku sajandat kohtumist tegev Kalju vasakkaitsja Ken Kallaste sõnul alustati hooaega küll võiduga, kuid oma mängupildiga ei saa meeskond rahule jääda.

„Kuressaare vastu peame kindlasti paremini mängima ja loodetavasti pakume pealtvaatajatele ilusa mängu,“ oli Kallaste optimistlik.

09.03 kell 17:00 Sportland Arenal (Asula 4c, Tallinn)

Nõmme JK Kalju – FC Kuressaare
Peakohtunik: Ainar Kuusk
Abikohtunikud: Marek Lillmaa, Silver Kõiv

Piletiinfo: Täispilet 5 €. Facebooki ATTENDING ürituse lehel 2.50 €, lapsed kuni 14a ja pensionärid 1 €.