Alver Kivi

Kaotusseisust välja tulnud Kure tegi Tulevikuga viigi

< 1 minuti lugemine

Tallinnas Eesti Jalgpalli Liidu sisehallis mängitaval jalgpalli Taliturniiril jäi FC Kuressaare Viljandi JK Tuleviku vastu küll 0:2 kaotusseisu, kuid suutis siiski lüüa kaks väravat vastu ja kohtumine lõppes 2:2 viigiga.
“Meil terviklikku mängu veel pole, aga see on praegusel etapil ka loomulik,” märkis peatreener Roman Kožuhhovski. “Momenditi mängime väga hästi ja nii nagu oleme treeningutel õppinud, aga siis kõik ei suju nii nagu peab. Peame praegu väljakul vähem mõtlema oma vigadele ja keskenduma treeningutel kvaliteedi tõstmisele.”
Mulgid avasid mänguskoori, kui Oliver Rass kaotas keskel palli ja paari sööduga mängiti ründaja kastis vabaks, kelle pealelöök oli väravavaht Magnus Karofeldile püüdmatu. Kümmekond minutit hiljem tuli taas kiire sööt Kure kaitseliini vahele ja Tulevik lõi seisuks oma eduseisuks 2:0.
Kogu kohtumise palliga rohkem mänginud ja kerget ülekaalu omanud saarlased said esimese värava 45. minutil, kui Märten Pajunurm realiseeris penalti. 68. minutil sai Sander Laht paremalt äärelt täpse tsenderduse värava alla ja lõi 2:2.
“Tuleb mehi kiita, sest tulime 0:2 kaotusseisust välja,” lausus Roman Kožuhhovski. “Me tahame palliga rohkem mängida ja pingutame selle nimel, et see meil ka hästi õnnestuks. Muidugi on vaja rünnakul veel agressiivsust lisada, äärtelt peab andma rohkem täpseid tsenderdusi ja pealelöögid peavad olema teravamad. Aga ma olen meeste töö ja suhtumisega trenni väga rahul, sest alati ollakse keskendunud ja pingutatakse maksimaalselt.”
Kure alustas koosseisus Magnus Karofeld, Ranon Kriisa, Marco Lukka, Märten Pajunurm, Mairo Miil, Märten Opp, Oliver Rass, Sander Seeman, Silver-Alex Kelder, Sander Laht ja Joonas Soomre. Teisel poolajal sekkusid veel Elari Valmas, Otto-Robert Lipp, Sten Penzev, Daniel Tuhkanen, Nevil Krimm, Igor Glubinski ja Michael Schjønning-Larsen.