FC Kuressaare

Kure jätkas Taliturniiril võidukalt

< 1 minuti lugemine

Tallinnas Eesti Jalgpalli Liidu hallis mängitaval Taliturniiril võitis FC Kuressaare teise kohtumise järjest, seekord alistati Pärnu Vaprus 3:0.
“Meil oli mängul kindel plaan ja püüdsime treeningutel harjutatut ellu viia,” rääkis meeskonna peatreener Roman Kožuhhovski. “Kohati tuli meil juba päris hästi välja, olime rohkem palliga ja lõime rünnakul palju momente. Olen rahul mängu kvaliteedi, tulemuse ja meeste suhtumisega.”
Kuressaare alustas koosseisus Magnus Karofeld, Rauno Tutk, Marco Lukka, Märten Pajunurm, Mairo Miil, Oliver Rass, Sander Seeman, Märten Opp, Silver-Alex Kelder, Sander Laht ja Joonas Soomre. Mänguskoori avas Märten Opp ning lõppseisu vormistasid Joonas Soomre ja Sander Laht.
“Proovisime kõrget pressingut,” märkis Roman Kožuhhovski. “Üritasime domineerida ja võtta vastaselt võimaluse hakata oma värava eest tulema. Plaan oli mängida kompaktselt ja positsiooni rünnakut.”
Varust alustaid Elari Valmas, Otto-Robert Lipp, Sten Penzev, Nevil Krimm, Tanel Neubauer, Igor Glubinski, Daniel Tuhkanen ja Michael Schjønning-Larsen. “Danielile ja Michael on meil testimisel, vaatame veel nende oskusi ja otsuse teeme hiljem,” lausus Roman Kožuhhovski.