Keskkaitsja Karl Orren loodab Kures saada mänguaega

< 1 minuti lugemine

FC Florast FC Kuressaarega laenulepingu alusel liitunud 18-aastane keskkaitsja Karl Orren usub, et korraliku tööga avaneb võimalus ka Premium liigas väljakule saada.

„Spordidirektor ütles, et oleks aeg hakata treenima meeste keskkonnas ja võtsin selle mõtlemata vastu,“ rääkis Karl Orren Kurega liitumisest. „Ma arvan, et see oli praegu ainuõige käik ja pigem olen rahul. Mul on läinud praegu väga hästi, treeningkeskkonda olen hästi sulandunud ja olen väga rahul.“

Seni Esiliigas FC Flora U21 eest mänginud Karl Orreni sõnul on ta pikk ja kiire mängija, mis on tema peamine pluss. Juurde peaks panema vasaku jalaga mängus, muus osas peaks asjad olema korras. „Sel aastal püüan keskenduda treenimisele ja võib-olla saada ka Premium liigas ka mõned minutid. Arvan, et see on realistlik,“ lausus keskkaitsja, lisades, et trennid on olnud kõrgema tempoga ja palju kvaliteetsemad.

Peatreener Roman Kožuhhovski ütles, et Karl Orreni näol on tegu küll noore, aga siiski juba päris heal tasemel keskkaitsjaga. „Karl on füüsiliselt tugev. Senistes trennides on ta olnud distsiplineeritud ja püüdlik ning näidanud end kõige paremast küljest. Praegu on ta mänginud duubli eest, kuid usun, et ta saab võimaluse ka Premium liigas,“ rääkis ta.