Trans murdis Kure seekord maha

< 1 minuti lugemine

Kui jalgpalli Premium liigas oli FC Kuressaare viimastes mängudes Narva Transi vastu viimasest viiest kohtumisest võitnud neli ja korra viigistanud, siis seekord tuli võõrsil vastaste 2:0 paremust tunnistada.

Narva Kreenholmi staadionil mängitud kohtumise esimesel poolajal väravaid ei löödud, kuid võõrustajad alustasid hoogsamalt ja Kure sai tasapisi mängu sisse. Kohtumise saatus otsustati teisel poolajal Transi 60. ja 67. minutil löödud väravatest, 66. minutil jäi Kure Joonas Soomre punase kaardi järel vähemusse.

„Mitmed faktorid,“ ütles peatreener Roman Kožuhhovski kaotust kommenteerides. „Narvas on mängida alati raske ja kõik viimased meie omavahelised kohtumised on Narva väga agressiivselt alustanud. Seekord realiseerisid nad kaks standardolukorda. Mingis olukorras ei mänginud me lõpuni ja penalti koos väljakult eemaldamisega ei tee olukorda kergemaks.“

Roman Kožuhhovski ütles, et kui sa kaotad 0:2 ja oled väljakul vähemuses, siis on muidugi keeruline. „Aga paradoks peitub selles, et mulle meeldis mängus see periood, kui pidime mängima vähemuses,“ lausus ta.

„Samas me võtsime ka riske, kuid just nii peabki tegutsema. Tulemuse määravad kokkuvõttes väikesed detailid, me teame neid ning meie ülesanne on need kõik parandada ja valmistuda järgmiseks mänguks.“

Kahe viimase mängu tulemus on Kurele 0:6. „Alati on seda raske vastu võtta kui sa väravat ei löö, aga peame olukorra parandamiseks tegema tööd,“ leidis peatreener.