Kiirelt vähemusse jäänud Kure karikateekond sai otsa

< 1 minuti lugemine

Evald Tipneri karikavõistluste veerandfinaalis 11. minutil vähemusse jäänud FC Kuressaare võitles võõrsil Paide Linnameeskonna vastu viimse hetkeni, kuid 0:2 kaotusega on selleks korraks karikavõistlused lõppenud.

„Kahjuks me langesime samas staadiumis juba teist aastat järjest konkurentsist välja,“ märkis peatreener Roman Kožuhhovski, kelle hinnangul oli tegu tõelise karikamänguga nii oma vaimult, kui kulgemiselt.

„Nägin meeskonda, kes ilmutas tõelist karikahinge ja mängib oma võimete piiril. Kümnekesi oli küll keeruline, aga ma nägin konkurentsivõimelist meeskonda. Vaatamata kaotusele olen treenerina rahul.“

Paide kunstmuruväljakul mängitud kohtumise eemaldati  Karl Rudolf Õigus  juba 11. minutil. Terve esimese poolaja mängis Kure kindlalt kaitses ja puhkama mindi seisul 0:0. Teisel poolajal võeti julgelt ette ka rünnakuid, kuid mäng läks ikkagi võõrustajatele. Kuigi esimese penalti lõi Robi Saarma poolaja alguses üle, avas Paide ikkagi 59. minutil skoori ja 75. minutil realiseeris Saarma teise penalti.

„Punane kaart mängu algul kindlasti andis meie oponendile mõningase edu, kuid kogu mängu mängisime julgelt vastu,“ lausus Roman Kožuhhovski. „Püüdsime anda väljakul sada protsenti ja suutsime raskes olukorras toimetada. Sellistes olukordades tuleb välja ka meeskonna tugevus. Täna ma nägin, et meil on siit parimat kaasa võtta ja valmistume meistrivõistlusteks. Tänane kohtumine Tammeka vastu mõju absoluutselt ei avalda.“