Kristina Teernil jääb rekordist puudu üks värav

< 1 minuti lugemine

FC Kuressaare naiskonna kasuks 23 mänguga 44 väravat kõmmutanud Kristina Teern oli oma viimases mängus enne FC Florasse minemist lähedal ka rekordile, kuid 45 tabamus jääb tulevikku.

Kristina Teern jagab nüüd FC Kuressaare naiskonna resultatiivsus tabelis esikohta Liisi Salongiga, kes lõi 44 väravat 123 kohtumisega. „Kahjuks üks värav, aga mäng on selline ja kui jäi löömata, siis pole midagi teha,“ tõdes noor ründaja, lisades, et kindlasti oleks hea olla number üks, aga kokkuvõttes suurt vahet pole.

Kristina Teerni FC Kuressaare särgis mängitud viimases kohtumises võitis naiskond kodus Rakvere JK Tarvase 4:1. Kuressaare kunstmurul mängitud kohtumises võitsid võõrustajad esimese poolaja Kristina Teerni väravatest 3:0. Neljas tabamus oli lähedal, kuid väravapostide kolin selle võimaluse seekord võttis.

„Mängule minnes olin ühest küljest pisut kurb, sest teised said minu lahkumisest enne mängu teada. Nad olid ka kurvad, aga samas ka õnnelikud,“ rääkis Kristina Teern.

Augusti alguses oma üleminekust teada saanud Kristina Teern ütles, et tahtis kohe minna, sest soovib sammu edasi teha. „Floras olen algul kindlasti pingil ja vaatan, kuidas kogenumad mängijad mängivad, küll siis tuleb minu aeg,“ tõdes Teern, kes veel ei sea endale mingeid eesmärke ja vaatab jooksvalt kuidas läheb. „Naiste A-koondisesse tahaks kindlasti, aga profikarjäärist ei tea ma veel midagi.“