Naiskond kohtub karikasarjas Kaljuga

< 1 minuti lugemine

Naiste karikavõistlustel loositi 1/8-finaalpaarid, kus hakkavad heitlema neli Meistriliiga ja viis Esiliiga naiskonda ning üks rahvaliiga võistkond. FC Kuressaare võõrustab Nõmme Kalju FC-d.

FC Kuressaare naiskonna peatreener Roland Kütt loosi üle ei kurtnud. „Vastas on naiskond, kes on tänavu meistriliigas kõik mängud kaotanud ja saab olema hea võrrelda, kus me oma tasemelt asume,“ lausus ta.

Loosi tahtel vältisid Meistriliiga naiskonnad omavahelisi vastasseise ning kohtuvad aste madalamal pallivate võistkondadega. Meistriliiga naiskondadest astuvad võistlustulle Nõmme Kalju, Pärnu Vaprus, Tuleviku ja Suure-Jaani ühendnaiskond ning Põlva Lootos.

Neid ootavad ees mängud vastavalt Kuressaare, Kalev II, JK Legioni ja Flora II naiskondadega. Ainsana konkurentsi jäänud rahvaliiga naiskond Põhja-Tallinna Volta kohtub Esiliiga naiskonna Kohtla-Järvega.

Möödunud hooajal naiste meistrivõistlustel esinelikusse kuulunud võistkonnad Tallinna FC Flora, JK Tallinna Kalev ja Saku Sporting alustavad karikamänge veerandfinaalidest.

Naiste karikavõistluste 1/8-finaalid:

FC Kuressaare (EL) – Nõmme Kalju FC (ML)

Kohtla-Järve JK Järve (EL) – Põhja-Tallinna JK Volta (RL)

Pärnu JK Vaprus (ML) – JK Tallinna Kalev II (EL)

JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (ML) – Tallinna JK Legion (EL)

Tallinna FC Flora II (EL) – Põlva FC Lootos (ML)

Mängude täpsed toimumisajad teatab jalgpalliliit esimesel võimalusel.