Foto on illustratiivne. Autor: Jana Pipar

Meeskond alustas treeningutega

< 1 minuti lugemine

FC Kuressaare mängijad alustasid talvistele oludele vaatamata hooajaks ettevalmistust töiselt ja heatujuliselt, kui teisipäeval osales esimesel treeningul 16 mängijat.

FC Kuressaare peatreeneri Sergei Zamogilnõi sõnul olid mehed Sportland Arenal valitsenud väga lumistele tingimustele vaatamata tahtmist täis ja oodatust paremas vormis. „On olnud ka hullemat, aga peab märkima, et positiivses plaanis on kõik korras,“ rääkis treener.

Treeningud hakkavad toimuma varasemast tihedamalt, kuid kuna mehed käivad tööl ja koolis, siis kahte harjutuskorda päevas ei tule. Küll aga jääb ettevalmistusperioodil nädalasse vaid üks-kaks puhkepäeva.

Traditsiooniliselt mängitakse jaanuaris ja veebruaris sõpruskohtumisi, vastased on põhimõtteliselt välja valitud ja praegu käivad läbirääkimised. „Vaatame, kes meiega mängida tahavad, siis teeme nad teatavaks,“ lausus Zamogilnõi.

„Aga kusagile välismaale minekul ei näe ma mõtet. Sportland Arena väljak on korralik ja pole vaja poisse reisimisega kurnata. Me sõidame aastas niigi väga palju, las olla selles suhtes ka pisut kergem periood.“

Esialgu jäävad eemale Märt Kluge, kes käis põlveoperatsioonil ja praegu tegeleb taastusraviga ning plaanide kohaselt liitub meeskonna treeningutega veebruari lõpus. Lõikusele läheb ka Rauno Reiman, mistõttu on ka temal kuuline paus. Mikk Metsa, kes sai saaliturniiril väikese trauma, on loodetavasti järgmisest nädalast samuti rivis.