Kure testib kaitsjat ja poolkaitsjat

< 1 minuti lugemine

Teisipäeval hooajaeelse ettevalmistusega alustanud FC Kuressaares  on testimisel kaitsja Edgars Butlers (pildil) ja poolkaitsja Mihkel Tiit.

FC Kuressaaresse testimisele kutsutud 18-aastane Eesti noortekoondislane Edgars Butlers mängis eelmisel aastal Tallinna JK Legioniga teises, üle-eelmisel aastal esiliigas.

Kesk- või paremkaitsjana tegutsev noormees ütles, et tahab ennast meistriliiga klubis proovile panna ja FC Kuressaare annab selleks võimaluse. „Tegu on hea sõbraliku meeskonnaga, treeningutel on mind väljakul palju aidatud ja loodan, et saan koosseisu,“ märkis Butlers.

Pärnu Linnameeskonnaga esiliigas mänginud, Eesti U18 ja U19 koondisesse kuulunud vasakääre või vasakkaitsjana tegutsev 21-aastane Mihkel Tiit jättis vigastuse tõttu aasta jalgpallis vahele.

„Otsisin endale klubi kus mängida, sest pärast õlavigastust polnud mul kindlat mängupaika,“ lausus Tiit, kellele rääkis võimalusest FC Kuressaaresse testimisele tulla Greger Könninge.

„Tahan Aastalõputurniiril hästi mängida ja testiperioodi edukalt läbida, et panna end proovile ka meistriliiga tasemel. Esmamuljed esimeste treeningute põhjal on väga head. Klubi organisatsioon ja treener on professionaalsed ning paremad kui Viljandis, kuhu ma enne vigastust olin mängima minemas. Ma arvan, et see meeskond on võimeline järgmisel hooajal mängima korralikule tulemusele.“