Kure fännid: paneme Roman Kožuhhovskiga edasi

< 1 minuti lugemine

FC Kuressaare fännid toetavad meeskonna peatreenerina jätkuvalt Roman Kožuhhovskit, sest näevad temaga võimalusi arenguks ja paremateks tulemusteks.

„Minu arvates peaks Kure tõesti jätkama Romaniga,“  märkis Cristo Prostang. „Kui võib-olla tulemus eelmise aastaga võrreldes nii palju parem polnud, siis mängupilt minu jaoks oli kordades parem ja nägin ka seda, et mängijatel oli väga tugev ja positiivne side treeneriga.

Usun, et järgmine aasta tuleks temaga hea aasta.“

Aleks Lesk ütles, et Kure Ultrad toetavad igal juhul Kožuhhovskit, sest lõppenud hooaeg näitas, et meeskond suudab ka rasketel hetkedel hästi mängida ja tugevatele meeskondadele vastu saada. „Loodetavasti suudab Roman järgmiseks aastaks välja mõelda, kuidas suvist mõõna vältida,“ lausus ta.

Jüri Virves arvab, et kohe kindlasti peaks Roman Kožuhhovski jätkama. „Kure selle aastane mängupilt on olnud hoopis erinev, mis me enne näinud oleme,“ leidis ta. „Mängitakse palju ründavamalt ja tehakse kõrget pressi. Eelmistel aastatel on vastast oodatud oma väljakupoolel. Minule selline mängupilt meeldib. Ja nagu mängijad ise on öelnud, siis treeningud on palju professionaalsemad.“