Klubidelt pakkumisi saanud Roman Kožuhhovski jätkab FC Kuressaare peatreenerina

< 1 minuti lugemine

FC Kuressaare juhtkonna, mängijate ja fännide usalduse võitnud peatreener Roman Kožuhhovski jätkab esindusmeeskonna eesotsas ja uute eesmärkide suunas liikumist.

FC Kuressaare president Priit Penu ütles, et kokkulepped on olemas ja jäänud on vaid täpsustada detailid. „Kuigi sportlikud tulemused oleks võinud olla paremad tundus, et tema ja meeskonna vaheline keemia toimis väga hästi, üldine õhkkond ja töökeskkond oli väga hea ning võtame tänavust, kui vundamendi ladumist,“ märkis Priit Penu.

Klubi presidendi sõnul sisendab Roman Kožuhhovski metoodika ja töö eetika usaldust ning temaga jätkamise osas on positiivselt meelestatud ka kõik meeskonna liidrid ja juhtivmängijad.

„Kindlasti peab Roman jätkama,“ lausus meeskonna kapten Märten Pajunurm. „Meeskonna ja peatreeneri vahel tekkis väga usalduslik suhe ja ma arvan, et ei ole ühtegi mängijat, kes arvaks, et Roman ei peaks peatreeneriks jääma.“

Märten Pajunurme sõnul hakkab kõik Roman Kožuhhovski professionaalsusest ja tema ettevalmistus on alati väga detailne. „Roman on sisendanud meestesse palju enesekindlust ja need mehed, kes meeskonnas mängivad on tema jaoks alati kõik parimad mängijad,“ lisas kapten.

Juba ühelt Premium liiga klubilt pakkumise saanud Roman Kožuhhovski ütles, et töötas kogu hooaja ausalt ja pühendumusega klubile, et saada hooajal korralik tulemus. „Olen kindel, et saame veelgi paremini ja olen valmis selle nimel töötama, et järgmisel aastal saavutada maksimaalne tulemus,“ lausus ta.

„Olen teinud hooaja analüüsi ja räägin selle klubi juhtkonnaga läbi. Alati on kus asju parandada ja järgmine samm teha. Kindlasti on vaja koosseis veelgi sügavamaks teha, sest praegu on selline keeruline aeg, kus mängijad võivad erinevatel põhjustel välja langeda,“ selgitas Roman Kožuhhovski.