Kure jätkas koduväljakul võidukalt

2 minuti lugemine

Premium liigas koduväljakul viimasest 16 kodumängust vaid 3 kaotanud FC Kuressaare jätkas samal kursil, kui Märten Pajunurme 89. minuti penaltist alistati Legion 1:0.

„Väärisime võitu,“ märkis peatreener Roman Kožuhhovski. „Olime igas komponendis  paremad, olime palliga ja pallita mängus rohkem organiseeritud, mõistsime ning olime valmis. Panime teisel poolaja füüsiliselt juurde. Teadsime, et saame tulemuse, kui suudame mängida oma stiiliga.“

Kuigi Kuressaare linnastaadionil mängitud kohtumist alustas aktiivsemalt Legion, kes kohe ka korraliku võimaluse tekitas oli kokkuvõttes mäng siiski võõrustajate käes. Kure lõi rohkem momente ja oli kokkuvõttes teravam.

„Rääkisime poistega, et Legioniga mängud on alati keerulised ja mäng lõpeb 90. pluss lisaminutitega ning peab lõpuni säilitama kontsentratsiooni, et võimalusel lüüa päris viimastel minutitel ja nii tuli ka välja,“ lausus Roman Kožuhhovski.

„Legioniga on alati raske, sest tegu on noore meeskonnaga, kes saab iga mänguga paremaks. Nad on mentaalselt vabad, sest ei karda, noored oskavad võtta riski. Samas on olemas ebamugavad meeskonnad ja meie jaoks on see Legion. Seda näitab ka statistika.“

  1. juulil kell 19.30 Kuressaare linnastaadionil

FC Kuressaare – Tallinna JK Legion  1:0 (0:0)

Mänguolud: +17, vahelduv pilvisus, muruväljak heas seisukorras

Pealtvaatajaid: 184

Väravad: 88. pen. Märten Pajunurm

Hoiatused: 29. Sander Laht, 82. Mattias Männilaan – 40. Nikita Kondratski, 45+2. Ivan Timofejev, 56., 88. Pavel Dõmov, 69. Nikita Ivanov, 82. Sergei Terehhov (pingilt), 90. Aleksandr Nikolajev

Eemaldamine: 88. Pavel Dõmov

FC Kuressaare: Kristen Lapa, Oliver Rass, Märten Pajunurm, Sander Alex Liit, Rauno Tutk, Joonas Soomre, Sander Seeman, Silver Alex Kelder, Sander Laht, Mattias Männilaan, Sten Reinkort (77. Otto-Robert Lipp).

Varus: Markus Kubjas, Moorits Veering, Tristan Toomas Teeväli, Mairo Miil, Sten Penzev, Otto-Robert Lipp, Aleksander Iljin, Rasmus Saar.

Tallinna JK Legion: Ivans Baturins, Aleksander Švedovski (46. Stefan Tšendei), Aleksandr Nikolajev (90+2. Mihhail Kolobov), Aleksandr Volodin, Ivan Timofejev (90+2. Mathias Palts), Pavel Dõmov, Nikita Ivanov, Nikita Grankin (60. Daniel Fedotov), Nikita Kondratski (46. Vladimir Ištšenko), Markus Vaherna, Daniil Tarassenkov.

Varus: Martin Žukov, Stefan Tšendei, Daniel Fedotov, Mihhail Kolobov, Vladimir Ištšenko, Mathias Palts, Andrei Bespomoštšnov.

Peakohtunik: Kevin Kaivoja

Abikohtunikud: Silver Sepp, Sander Jürjens

Neljas kohtunik: Paul Kask