Kure alustas karikasarja napi võiduga

< 1 minuti lugemine

Jalgpalli Evald Tipneri karikavõistluste 1/64 finaalis pidi FC Kuressaare tõsiselt panustama, et alistada esiliigas viiendal kohal olev Viimsi JK 1:0.

Kuna mullu lülitas Viimsi sarjast välja Pärnu Vapruse, siis Kure treenerid koosseisus suuri allahindlusi ei teinud ja väljakule rivistati pea tavapärane koosseis. Küll said oma võimaluse Tristan Toomas Teeväli ja Aleksander Iljin, hiljem pidid sekkuma ka algul pingil olnud Sander Laht, Sander Seeman ja Sten Reinkort.

Kuigi Kuressaare linnastaadionil mängitud kohtumises oli ründavamaks pooleks Kure, kes lõi ka palju väravavõimalusi jõuti eesmärgile vaid korra, kui vastaste võrku sahitas kohe teise poolaja algul Markus Allast.

Peatreener Roman Kožuhhovski ütles, et kõige tähtsam on võit ja pääs järgmisesse ringi. „Teadsime, et tuleb keeruline ja raske mäng, sest Viimsi on hea meeskond suurepärase treeneriga lausus ta. „Üldiselt võib mänguga rahule jääda, kuigi mõningates olukordades oleks võinud realiseerimine olla parem. Oleme nüüd valmis järgmiseks liigamänguks Legioniga ja karikamänguks Pärnuga.”