Kure jättis ka Tammeka kuivale

< 1 minuti lugemine

Viljandi Männimäe jalgpallihallis mängitud Taliturniiri kohtumises võitis Premium liiga hooajaks valmistuv FC Kuressaare Tartu Tammeka 3:0 ja hoidis teist mängu järjest oma värava puutumatuna, kui eelmisel nädalal alistati FC Flora 2:0.

FC Kuressaare mängis kogu kohtumise agressiivse pressinguga, lõi rünnakul olukordi ja tegutses kaitses kindlalt. Vaheajale mindi Sander Lahe väravast saarlaste 1:0 eduseisul, teisel lisasid tabamuse Laht ja Andrei Smirnov.

Peatreener Roman Kožuhhovski ütles, et meeskond tegi hea mängu ja mõlemad poolajad olid tasemel. „Tegutsesime kindlalt nii palli, kui pallita,“ rääkis ta, lisades, et hetkel on veel füüsiliselt raske, kuid mehed said hakkama.

Selle kohta, et endale pole lastud veel väravat lüüa ütles Kožuhhovski, et uued mehed on süsteemist aru saanud ja tegutsetakse meeskondlikult. „Muidugi on mida parandada, aga kindlasti on hea mäng kaitses lisanud meestele enesekindlust,“ leidis peatreener.

Roman Kožuhhovski sõnul ei ütle kohtumiste tulemused hetkel midagi. „Vaatame, kuidas oma mängu ja koostöö käima saame. See on läinud kogu aeg paremaks, uued mehed on hakanud meie stiili mõistma ja vanemad olijad aitavad neid,“ märkis ta.

FC Kuressaare alustas koosseisus Magnus Karofeld, Sander Alex Liit, Markus Allast, Matthias Palts, Oliver Rass, Joonas Soomre, Pavel Dõmov, Andrei Smirnov, Artjom Jermatšenko, Mattias Männilaan ja Sander Laht. Vahetusest sekkusid Stiven Raider, Moorits Veering, Mairo Miil, Oscar Pihela, Andri Rõõmus, Joonas Vahermägi ja Miikael Tuus.