Kure karikamäng mängitakse jaanuaris

< 1 minuti lugemine

Planeeritud ajal jääb pidamata ka FC Kuressaare ja FC Flora duell Evald Tipneri karikasarja kaheksandikfinaalis, mis pidi esialgse kalendri kohaselt 9. detsembril hooajale joone alla tõmbama.

Eesti Jalgpalli Liidu avalike suhete juht Mihkel Uiboleht ütles Soccernet.ee-le, et praeguse plaani kohaselt on karikamäng kavas pidada 31. jaanuaril. Võimalusel mängitakse Kuressaares, kehvade ilmastikutingimuste korral aga Tallinnas EJL-i sisehallis.

Seejuures kasutatakse ausa mängu vaimus selle hooaja koosseisusid ehk talvised täiendused selles kohtumises meeskondi aidata ei saa. Sarnaselt 2019/20 hooaja Meistrite liiga lõpplahendusele võib aga juhtuda, et mõni klubist lahkunud mängija enam platsile ei jookse.

Karikavõistluste sügis-kevad formaadist tulenevalt peab edasipääseja selguma hiljemalt märtsiks, sest siis jätkatakse mängudega kaheksa parema hulgas.

Koha veerandfinaalis on juba taganud Tallinna Kalev, Tartu Tammeka, FCI Levadia, Nõmme Kalju, Maardu Linnameeskond, Viljandi Tulevik ja Narva Trans. Karikavõistluste võitja teenib koha Euroopa liigas; kui karika tõstab pea kohale Flora, liigub europilet edasi Premium liiga pronksimeeskonnale ehk Levadiale.