Foto: Gertrud Alatare

Kure läheb Kalju vastu vajalike punktide järele

< 1 minuti lugemine

Kuigi Nõmme Kaljul on Kuressaares võimalik vormistada oma esimene meistritiitel, oleks kolm punkti vajalikud ka Kurele. Neid minnaksegi võtma.

Meistriliigasse püsimajäämise nimel võitlev FC Kuressaare vajab treener Sergei Zamogilnõi sõnul veel 3 punkti, et eesmärk täita. Esimene võimalus ongi Kalju vastu.

“Meil on võimalus, kui neil on väga halb ja meil väga hea päev. Kui selline võimalus avaneb, siis on meie ülesanne see ära kasutada,” räägib Sergei Zamogilnõi.

Eesti U-19 koondise ja FC Kuressaare väravavaht Riido Reiman tõdeb, et Kaljul on Kuressaares võimalus kindlustada tiitlivõit ja seda nad tegema ka tulevad. „Aga omaltpoolt üritame selle nende jaoks võimalikult raskeks teha,” lubab ta lahingut.

Kalju peatreener Igor Prins lubas, et ootab pidustustega viimase vooru lõpuni.

“Muidugi! Me oleme pika hooaja läbi teinud ja korralikult esinenud,” usub klubi peatreener Igor Prins, et tiitlivõit võib täna tulla, vahendas ERR Sport.

“Me siiski need šampused ja suured emotsioonid jätame viimasesse mängu. Teeme seda koos fännide, toetajate ja publikuga ja siis juba suurelt,” kommenteeris klubi president Kuno Tehva.

Mäng algab Kuressaare staadionil kell 16.30

Piletiinfo: Tavapilet mängule maksab 2.-eurot, sooduspilet pensionäridele ja lastele 1.-euro, aga sooduspileti võib endale soetada ka, kui öelda kassas parool “KURE VÖIDAB!” . Kure atribuutikat või muidu midagi kollast seljas, jalas, käes või peas (särk, jope, püksid, saapad, müts, lipp vms) kandvatele inimestele on sissepääs tasuta!