Kure mängis Kaljuga väravateta viiki

< 1 minuti lugemine

Tallinnas Eesti Jalgpalli Liidu sisehallis mängitud Taliturniiri kohtumises tegi Premium liiga hooajaks valmistuv FC Kuressaare väravateta viigi mullu neljanda koha saanud Nõmme Kaljuga.

Võrreldes eelmisel nädalal 2:1 võidetud kohtumisega Tallinna Kalevi üle oli mäng Kaljuga oluliselt kõrgema tempoga ja suurema intensiivsusega. Kuressaare kerge ülekaalu tähe all kulgenud kohtumises kasutati hästi tõusvaid ääri, tsenderduste ja pikkade söötudega otsiti ees ründajaid, kuid korraliku momendini seekord ei jõutud. Ka Kaljul oli paar olukorda, mis sündisid peamiselt nurgalöökidest, kuid ka nõmmekatel jäi värav sahistamata.

Peatreener Roman Kožuhhovski ütles, et Kalju oli hea sparringpartner ja seepärast on ta kohtumisega väga rahul. „Peame praegu iga mänguga oma kvaliteeti tõstma ja juurde panema,“ lausus ta.

„Praegu on keeruline periood, sest mõned mehed on teinud rohkem ja teised vähem trenni. Nii sai näiteks Sander Seeman täna ainult 20 minutit, sest ta alles liitus meie treeningutega. Kokkuvõttes oleme ideaalist veel kaugel.“

Roman Kožuhhovski sõnul ongi hetkel üks olulisemaid ülesandeid vaadata, kuidas uued mängijad end meeskonda sisse elavad ja hakkama saavad. „Tähtis on, et keegi ei langeks rütmist välja ja vigastusi ei tule,“ märkis ta.

„Kokkuvõttes oli mäng hea tempoga ja püüdsime seda läbi mängu ka nii hoida. Püüdsime oma praeguses seisus tegutseda maksimaalselt oma mängustiilis, et mäng oleks võimalikult kasulik.“

Kure eest mängisid: Magnus Karofeld, Märten Pajunurm, Markus Allast (46. Sander Alex Liit), Moorits Veering, Mairo Miil, Michael Schjönning-Larsen (46. Aleksandr Iljin), Rauno Tutk (67. Rasmus Saar), Oliver Rass (46. Sander Seeman; 69. Sten-Egert Paap), Artjom Jermatšenko, Sten Reinkort (90. Georg Ander Sild), Sander Laht.