Kure jätkas Taliturniiril võidulainel

< 1 minuti lugemine

Tallinnas Eesti Jalgpalli Liidu hallis mängitud Talturniiri kohtumises võitis FC Kuressaare teise poolaja väravatest Pärnu Vapruse 3:0.

Esimesel poolajal oli palliga rohkem Pärnu, kel olid ka mõned head võimaluse skoori teha. „Praegu on käimas hooajaks ettevalmistumine ja kontrollkohtumised selleks ongi, et näha, kus on vaja juurde panna ja millega on vaja tööd teha,“ rääkis peatreener Roman Kožuhhovski.

„Liiga alguseni on 24 päeva ja meeskonnad on erinevas seisus. Saime täna olulist infot, kus ja kuidas oma kaitse kvaliteeti parandada. On hea, et mängus tekivad olukorrad, mis aitavad vaid meie kvaliteeti parandada.“

Teisel poolajal tegid mõlemad meeskonnad palju vahetusi ja Kure jõudis ka väravateni. Skoori tegid 53. Rasmus Saar, 80. Kristjan Kurim ja 82. Sten Reinkort. Roman Kožuhhovski jäi rahule, et meeskond suudab ka rünnakul olukordi luua. „Kindlasti annab iga võit positiivse emotsiooni, kuid nägime ka, et saab juurde panna,“ lausus ta.

Kure alustas koosseisus Magnus Karofeld, Rasmus Saar, Markus Allast, Moorits Veering, Märten Pajunurm, Mairo Miil, Rauno Tutk, Oliver Rass, Silver Alex Kelder, Sander Laht ja Sten Reinkort.

Vahetusest sekkusid Ralf-Sander Suvinõmm, Sander Seeman, Sander Alex Liit, Kristjan Kurim, Daniel Tuhkanen, Michael Schjöning-Larsen, Georg Ander Sild ja Sten Paap.