Kure tõi kaitseliini Moorits Veeringu

< 1 minuti lugemine

FC Kuressaare tõi oma kaitseliini 22-aastase Moorits Veeringu, kes mullu kuulus Tallinna FCI Levadia U21 ridadesse.

Moorits Veering ütles, et tal oli Levadiaga leping lõppemas ja seepärast uuris ta mitmeid erinevaid võimalusi ning leidis, et oma hetkeolukorras on FC Kuressaare tema karjäärile parim variant.

„Võtsin Kurega ise ühendust,“ rääkis Moorits Veering. „Rääkisime Roman Kožuhhovskiga minu plaanidest ja eesmärkidest ning ta pakkus võimalust klubiga liituda. Ma kaua ei mõelnud ning olen tänulik, et mind tundmata ja pika vigastuspausi järel usalduse teenisin.“

Tulenevalt vigastusele, millele ei saadud kohe jälile tegi Moorits Veering eelmisel hooajal esiliigas kaasa vaid neljas kohtumises. Seepärast on tema hinnangul just füüsiliselt keeruline oma mängu jälle järje peale saada.

„Trennid on läinud hästi ja kuigi covid tuli korraks vahele on mänguvorm tagasi tulemas ning tunnen end normaalselt,“ lausus kaitsja. „Mind on hästi vastu võetud ja kohanesin satsiga kiiresti. Kutid on toredad ja abivalmis. Endal on olnud vaja lihtsalt pisut aega veel, et minu jaoks uue taktikaga kohaneda.“

Moorits Veering ütles, et tema esmane eesmärk on püsida terve. „Kui ma olen mänguvalmis, siis tahan kindlasti saada ka väljakule ja aidata meeskonnal võimalikult palju mänge võita,“ märkis ta.

Peatreener Roman Kožuhhovski ütles, et Moorits Veering sulandus kiiresti ja ei vajanud kohanemiseks aega. „Ta sai meie põhimõtetest aru ja on esimestest sekunditest näidanud, et sobib meile ja olen seepärast rahul,“ lausus Kožuhhovski, kes usub, et kaitsja annab meeskonnale palju ja meeskond annab omakorda temale.