Daniel Tuhkanen on Kures tagasi

< 1 minuti lugemine

Mullu vahepõike Viljandi Tuleviku meeskonda teinud 20-aastane poolkaitsja Daniel Tuhkanen on hooajaks valmistuvas FC Kuressaares tagasi ja valmis panustama meeskonna eesmärkide täitmisele.

„Meeleolu on suurepärane ja hea on tagasi olla,“ lausus Daniel Tuhkanen, kes loodab, et klubi suudab teha tänavu veel parema hooaja, kui mullu, mil saavutati meistriliigas läbi aega parim koht.

„Kindlasti on minu eesmärk pääseda põhikoosseisu, anda igas mängus endast maksimum ja aidata meeskonda niipalju, kui võimalik. Sain Tulevikus palju mänguaega ning olen nüüd enesekindlam ja mänguliselt julgem.“

Samas on Daniel Tuhkanenil noore mängijana juurde panna kõiges. „Ma pole veel tipptasemel mängumees, aga teen selle nimel tööd, et ühel päeval nii kaugele jõuda,“ lausus ta, lisades, et peab oma tugevuseks duellide võitmist. „Poolkaitses on tugev konkurents ja see tuleb kõigile kasuks. Mina tahan sellel positsioonil olla tasakaalustaja ning siduvas rollis kaitse ja ründeliini vahel.“

Peatreener Roman Kožuhhovski märkis, et kuna Tuhkanen on juba varem tema juhendatavas meeskonnas olnud, siis teab ta kõiki nüansse ja nõudmisi ning sisse elamiseks pole aega vaja olnud. „Daniel tugevdab oluliselt konkurentsi ja meie keskväli saab olema tihedal mehitatud,“ tõdes ta.