Kristen Lapa jätkab Kure väravas

< 1 minuti lugemine

Hooaja ettevalmistuse FC Floras teinud väravavaht Kristen Lapa tõmbab märtsis algaval Premium liiga hooajal selga ikkagi FC Kuressaare särgi ja tahab meeskonda aidata veelgi kõrgemate sihtide realiseerimisel.

„Saame jätkata sealt, kus sügisel pooleli jäime,“ rääkis Kristen Lapa. „Muidugi olen ma veidi pettunud, sest lootsin FC Floras konkurentsi pakkuda, aga kindlasti ei ole see võtnud minult motivatsiooni saada heaks väravavahiks ja panustada maksimaalselt Kure väravas.“

Samas loodab Kristen Lapa, et on oma mängus juurde pannud. „Eelmisel aastal segas palju kaitseväe teenistus, Floras toimunud intensiivsete treeningutega on mul õnnestunud oma mänguvormi nüüd järgi aidata,“ tõdes väravavaht.

Mõned nädalad enne hooaja algust meeskonda sisse elamisega ei tohiks Kristen Lapa hinnangul probleemi olla, sest keskkond on varasemast tuttav. Kindlasti on aga ambitsioonid ja eesmärgid mullusega võrreldes suuremad.

„Saan kuttidega hästi läbi,“ märkis ta. „Juurde on tulnud noori ja ambitsioonikaid kutte ja minu lisandumine võimaldab mõelda mullusest kõrgema koha saavutamisele. Milline see konkreetselt on näeme sügisel.“

Nagu eelmiselgi hooajal tuleb Kristen Lapal hakata võitlema esikinda positsiooni nimel Magnus Karofeldiga. „Seda, kes väravas on otsustab muidugi treener, mina olen valmis,“ lausus ta.

Peatreener Roman Kožuhhovski ütles, et Kristen Lapa tuli tagasi perekonda. „Hooaja lõpus rääkisin temaga ja kuulsin, et Kures on väga hea õhkkond, mis võimaldab tal oma mängus juurde panna. „Mullu oli Kristenil keerulisem, sest ta polnud alati trennis ja mängus, kuid konkurents on alati positiivne ning meil on kaks head väravavahti,“ sõnas ta.