Kure võitis kontrollkohtumises Tuleviku

Viljandi Männimäe jalgpallihallis mängitud hooajaeelses Taliturniiri kohtumises võitis FC Kuressaare Viljandi JK Tuleviku 3:1.

Kure võitis esimese poolaja 3:0, kaks väravat lõi ründaja Sten Reinkort, üks tabamus läks võõrustajate enda arvele. Teisel poolajal saarlased väravani ei jõudnud, küll aga tegid seda Tuleviku mehed.

Peatreener Roman Kožuhhovski ütles, et hetkel ei maksa võitudest ja mängu tulemustest mingeid järeldusi teha, sest käimas on hooajaks ettevalmistamise protsess, kus käivad ka erinevad katsetused.

„Vaatame erinevaid olukordi, katsetame erinevaid kooslusi ja proovime erinevaid positsioone, et saada selgust, kus mängijad on meeskonnale kõige kasulikumad,“ selgitas peatreener, kelle sõnul ollakse hooaja alguses saja protsendiliselt valmis.

„Tuleviku vastu lõime esimesel poolajal kolm väravat, teisel aga panime mehi uutele positsioonidele, et vaadata, kus keegi on oma tegutsemises meie jaoks võimalikult efektiivne.“

FC Kuressaare alustas koosseisus Magnus Karofeld, Märten Pajunurm, Markus Allast, Sander Alex Liit, Mairo Miil, Michael Larsen, Daniel Tuhkanen, Silver Alex Kelder, Rauno Tutk, Sten Reinkort ja Sander Laht. Vahetusest sekkusid Kristen Lapa, Sander Seeman, Oliver Rass, Moorits Veering, Kristjan Kurim, Ralf-Sander Suvinõmm, Rasmus Saar, Aleksandr Iljin, Georg Ander Sild ja Sten Paap.