Kure mängis Legioniga viiki

2 minuti lugemine

Tallinnas Eesti Jalgpalli Liidu hallis mängitud hooaja eelses kontrollkohtumises jäi FC Kuressaare Tallinna Legioni vastu kahel korral kaotusseisu, kuid suutis tüürida mängu 2:2 viigisadamasse.

„Meie eesmärk on alati mäng võita ja nii ka täna, kuid me oleme praegu ikkagi ettevalmistus perioodis ja tulemus ei ole nii oluline,“ märkis Kure peatreener Roman Kožuhhovski. „Oli palju vigu nii palliga, kui pallita, kuid praeguses seisus on see ka normaalne, sest rõhk on füüsilisel ettevalmistusel. Samas nägime, mis suunas tööd tuleb teha.“

Kuigi Kure jäi 10. minutil 0:1 kaotusseisu õnnestus Sander Lahel 33. minutil karistuslöögist viigistada. Poolaeg siiski Legionile, kes asus 42. minutil 2:1 juhtima. Teisel poolajal tegid meeskonnad palju vahetusi ja jätkus võrdne mäng. 49. minutil teenis Kure penalti, mille Märten Pajunurm kindlalt realiseeris.

Roman Kožuhhovski hinnangul oli mõlemal poolajal võrdne mäng. „Ega selliseid häid momente polnud kummalgi poolel. Nemad lõid oma väravad meie vigadest, meie karistuslöökidest. Tulemus on igati seaduspärane.“

Samas kasutas peatreener kohtumist Kure uute meeste ja testitavatega tutvumiseks mänguolukorras. Hinnang on positiivne. „Nad on meiega kohanenud ja minu hinnangul ka mänguliselt arenenud,“ lausus ta.

1. veebruaril kell 17.00 EJL-i jalgpallihallis

Tallinna JK Legion – FC Kuressaare 2:2 (2:1)

Väravad: 10. Nikita Andrejev, 42. Aleksandr Volodin – 33. Sander Laht, 49. pen. Märten Pajunurm

Hoiatused: 27. Pavel Dõmov, 66. Aleksandr Nikolajev – 45+1. Silver Alex Kelder

Tallnna Legion: Aleksei Matrossov, Artjom Artjunin, Dmitri Kovtunovitš, Aleksandr Volodin, Pavel Dõmov, Nikolai Mašitšev, Andrei Smirnov, Kirill Nesterov, Daniil Pankov, Nikita Ivanov, Nikita Andrejev.

Varus: Artur Šarnin, Deniss Vnukov, Aleksandr Nikolajev, German Šlein, Daniel Fedotov, Sander Puri, Stefan Tšendei, Aleksandr Šapovalov, Sigitas Olberkis, Marcus-Aurelius Touru, Artjom Levizi.

FC Kuressaare: Magnus Karofeld, Märten Pajunurm, Ranon Kriisa, Mairo Miil, Michael Schjönning-Larsen, Oliver Rass, Sander Seeman, Rasmus Saar, Silver Alex Kelder, Sander Laht, Mattias Männilaan.

Varus: Kristen Lapa, Joonas Soomre, Rauno Tutk, Markus Allast, Sten Penzev, Artjom Jermatšenko, Aleksander Iljin, Tanel Neubauer, Kristjan Moorats.

Peakohtunik: Reelika Turi

Abikohtunikud: Risto Eelmaa, Marto Kiisk