Kure mängukorraldajad tutvusid FC Flora võimalustega

< 1 minuti lugemine

Enne FC Kuressaare teisipäevast Premium liiga kohtumist FC Floraga tutvusid klubi mängukorraldaja, fännikoordinaator ja vabatahtlikud A. LeCoq Arenal mängukorraldusega, et väärt mõtteid ja ideid ka oma kodumängudel rakendada.

„Kokkuvõttes jäime rahule ning oli huvitav, aga mingit suurt ja erilist üllatust polnud,“ tõdes FC Kuressaare mängukorraldaja Teele Sild. „Ei arvanud, et me näeme mingit maailmaimet, aga selle staadioni võimalused ja tingimused on muidugi hoopis teised, kui Kuressaares. Samas on neil vabatahtlikke vähem kui meil, aga palgalisi töötajaid rohkem.“

Saarlastele tegi ekskursiooni FC Flora kogukonnajuht Katrin Lagerest. Teele Sild ütles, et olmetingimusi staadionil ei anna võrreldagi, alustades WC-st ja toitlustusest kuni vaatamistingimusteni, kus kõik fännid saavad olla katuse all.

„Ka turvavõimalused olid neil paremad, aga eks need on juba suuremate rahvusvaheliste võistlustega seoses sellel staadionil paika pandud,“ märkis Sild. „Aga samas veavad nad reklaame samamoodi nagu meie enne ja pärast mänge ning kindlasti on staadioni muru Kuressaare omast kehvem.“

Teele Sild ütles, et seda mida A.Le Coq Arenalt oma mängukorraldusse kaasa võtta peab veidi seedima. „Mõtteid on erinevaid ja just inimeste ning teiste hulgas ka klubi veteranide kaasamise osas, aga ka seda kuidas leida rohkem maskotilapsi ja organiseerida huvitavaid vaheaja mänge,“ selgitas ta.

Nii tekib küsimus, kas ei ole soovi minna hoopis pealinna FC Flora leeri? „Ei, sest mulle meeldib meie väike kogukond, ma tunnen kõiki vabatahtlikke, pallipoisse, kanderaamikandjaid ning paljusid lapsevanemaid ja pereliikmeid,“ oli Teele Sild kindel.

„Muidugi on FC Flora mängukorraldaja kogu aeg ametis, minul sellist aega pole ja nii mõnigi asi võiks olla paremini korraldatud, aga meie inimesed on jätkuvalt parimad,“ tunnustas Sild oma abilisi.