Foto: Catherine Kõrtsmik

Kure tahab kodus Transilt punkte

< 1 minuti lugemine

Laupäeval Kuressaare linnastaadionil Narva Transiga „mõõgad“ ristav FC Kuressaare külalistele allahindlust ei tee ja lõpuvile järel rahuldutakse vaid punktidega.

Kui veel hiljuti oleks saarlaste lootused olnud utoopilised, siis selle aasta tulemused lubavad kodupubliku toetusel loota edule. Hooaega alustati 0:0 viigiga, järgnes 0:2 kaotus ja siis ajalooline 2:1 võit võõral väljakul. Kunagi varem polnud Kure piirilinna esindusmeeskonnast jagu saanud.

FC Kuressaare peatreener Sergei Zamogilnõi lubab huvitavat mängu. “Narval pole pärast mitut ebaõnnestunud mängu enam kusagile taganeda, aga ka meil on vaja punkte, et oma seisu turniiritabelis kindlustada,“ märgib saarlaste loots. “Meie meeskond vaatab Transi viimastest tulemustest mööda,“ püüab poolkaitsja Rene Aljas jääda reaalseks, sest narvakad on ikkagi eeldatavalt tugevamad.

„Neil on olnud viimastes mängudes küll kehv seeria, aga Trans on meile olnud alati ebamugav vastane ja et neilt punkte saada vajame maksimaalset sooritust.“

Lisaks allajäämisele Kuressaarele, kaotas Trans 1:2 Tartus Tammekale ja 0:6 Levadiale. Nüüd on Transi mehed täis tahtmist ennast tõestada, et jalgpallivanker taas teele tuua. “Sõidame mängima ja tõestama kõigepealt iseendale, et me oskame seda teha,“ ütles peatreener Aleksei Jagudin.

“Eelmine mäng Kureesaarega ebaõnnestus, kuid ikkagi loodame edule,“ lisas ründaja Vitali Gussev.

Mäng algab laupäeval, 22. septembril kell 17.00 Kuressaare linnastaadionil.

Pilet täiskasvanutele maksab 2 eurot, sooduspääse pensionäridele ja lastele 1 euro.