Kure tahab laupäeval punktilisa

2 minuti lugemine

Pilk turniiritabelile näitab, et üheksandal kohal olev FC Kuressaare ja punane latern Narva JK Trans on saanud seni vaid ühe punkti ning laupäeval Premium liiga VIII vooru omavahelises kohtumises arvestavad mõlemad punktilisaga.

FC Kuressaare peatreener Sergei Zamogilnõi sõnul on laupäevased vastased sarnases seisus, kus mõlemal meeskonnal on võitu vaja. „Tõotab tulla väga huvitav ja raske mäng,“ märkis Zamogilnõi. „Me teame, et peame kõvasti pingutama, et mäng enda kasuks otsustada.”

Eelmises kohtumises FC Floraga FC Kuressaare kasuks penalti realiseerinud Pelle Pohlaku hinnangul ei ole Narva kindlasti selle liiga nõrgim meeskond, aga samas pole seda tema arvates ka FC Kuressaare. „Läheme näitama, et suudame mängida meeskondlikult hästi ja parandada enda positsiooni tabelis,” oli vasakkaitsja lootusrikas.

Narva Transi loots Valeri Bondarenko ütles, et mängu tähtsusele vaatamata valmistutakse mänguks tavarežiimis, sest Kuressaare on tuttav vastane. „Kahjuks on oht, et mitu meie võtmemängijat ei saa mängus vigastuste tõttu osaleda,“ lausus Bondarenko, avaldades samas lootust, et keegi vigastatutest saab siiski mängida.

Transi väravavaht Stanislav Pedõk ei varjanud, et Kuressaarest soovitakse saada esimest võitu ja sõita koju kolme punktiga. “Laupäeval on selle hooaja esimene mäng muruväljakul. Tõenäoliselt ei ole see väljak veel kõige paremas konditsioonis, aga mõlema võistkonna jaoks on tingimused sarnased,“ tõdes Pedõk.

Eelmisel hooajal jäi korra peale FC Kuressaare, kui 4. septembril esmakordselt kubi ajaloos suudeti Elari Valmase kahe tabamuse abil narvakad 2:1 alistada, kaks mängu võitis Narva vastavalt 2:0 ja 3:0 ning korra lepiti väravateta viiki. 2013. aasta veebruaris kohtuti omavahel kontrollmängus ja siis lõppes mäng 2:2 , väravad Mairo Tikerberi ja Pelle Pohlak.

Premium liiga VIII voor
Laupäeval, 27.04 kell 17:00 Kuressaare linnastaadionil

FC Kuressaare – Narva JK Trans
Peakohtunik: Juri Frischer
Abikohtunikud: Hannes Reinvald, Neeme Neemlaid

Piletiinfo: 2 eurot, 15. aastastele ja noorematele ning Kure fännisärgi või salliga tasuta! Facebooki üritus