Kure tõi juurde olulist ründejõudu

2 minuti lugemine

FC Kuressaare tõi meeskonda ründejõudu juurde, kui Nõmme Kalju FC ridadest liitus meeskonnaga Peeter Klein. Lisaks kaasati koosseisu kaks noort perspektiivikat mängumeest.

24-aastane ja 191 sentimeetri pikkune ründaja Peeter Klein on mänginud Premium liigas 44 kohtumist ja löönud 10 väravat. Eesti U21 koondist on ta esindanud kuuel korral. Kure peatreeneri Roman Kožuhhovski hinnangul on tegu mängijaga, keda ta juba varasemast teab ja kellega ta on Kaljus tööd teinud. „Usaldasin Peetrit Kaljus palju ja ründajana kuulus ta kindlalt minu põhikoosseisu,“ rääkis Roman Kožuhhovski. „Peeter on meeskonna mängija, kellel on olemas distsipliin ja meie jaoks vajalik kvaliteet. Ta on tõeline professionaal, kes on näidanud end minu jaoks parimast küljest. Muidugi läheb veidi aega, kui ta füüsiliselt vajalikku konditsiooni jõuab.“

Peeter Klein tunnistas, et Kurega liitumise üks põhjusi oli just Roman Kožuhhovski. „Meil on olnud omavahel hea klapp ja sellise võimaluse tekkimisel ei pidanud ma üldse kaua mõtlema,“ lausus ründaja, kes tahab oma mänguga meeskonnale hoogu juurde anda. „Usun, et olen lõputu võitleja, kes jätab endast kõik väljakule, ehk siis viikingi vaim on minus olemas. Kure treeningkeskkond on olnud hea ja tasemel ning uute täiendustega ei saa meie vastu ühelgi vastasel kerge olema.“

FC Florast lisati Kuressaare koosseisu veel noor 19-aastane ründaja Igor Ustritski. „Ta on end Flora duublis näidanud väga heast küljest ja ründaja jaoks on ta kastis korraliku positsioonivalikuga,“ selgitas Roman Kožuhhovski, lisades, et Ustritski on siiski veel noor mängumees ja vajab kohanemiseks aega ning ta loodab, et meeskond aitab teda selles.

Tallinna Legionist registreeriti koosseisu 17-aastane poolkaitsja Aleksander Filatov, kes Kožuhhovski sõnul võib oma töökuse ja õige suhtumisega karjääris jõuda kaugele. „Võtsime ta meeste mänguga kohanemiseks,“ märkis peatreener.