Kurele Pärnus raske kaotus

Premium liiga kahe viimase meeskonna kohtumises pidi FC Kuressaare võõrsil tunnistama Pärnu JK Vapruse 2:1 paremust.

Pärnu Rannastaadionil tihedas vihmasajus ja tormituules peetud kohtumises viis 12. minutil Silver Alex Kelder Kure juhtima, kuid Reno Margi 22. ja Kristen Saartsi 78. minuti tabamused andsid võidu kodumeeskonnale.

„Raske mäng,“ tõdes Kure peatreener Roman Kožuhhovski. „Tegelikult oleksime võinud mängu juba esimese veerandtunniga ära otsustada, kui lõime mitu korda palli posti. Minu hinnangul domineerisime meie mängu, aga paraku oli meil üks halb periood. Mõlemale poolele oli tegu väga raske ja keerulise kohtumisega, sest väljak oli väga raske ja pehme.“

Roman Kožuhhovski hinnangul kaotus meeskonda rivist välja ei vii. „Ma ei näe probleemi ja peame maha jahtuma,“ lausus ta. „Teeme kohtumisest järeldused, aga kõik mehed teavad, et teeme õiget asja ning kindlasti hakkame võtma vajalikke punkte.“