Kure U21 alustas tulise viigiga

< 1 minuti lugemine

Esiliiga B-s debüteerinud FC Kuressaare U21 viigistas kodus Tartu kalevi meeskonnaga 3:3.

Peatreener Sander Viira ütles pärast kohtumist tulemust kommenteerides, et mõru-magus maitse ja pole see ega teine. „Mäng käis käest-kätte, vahel oli meie käes, vahel nende käes,“ märkis ta.

„Pigem nagu õiglane, aga õnnelik viigi üle pole ja usun, et poisid samamoodi. Oluline oli selline mäng mitte kaotada, aga esimene punkt on käes ja esimesed väravad löödud, nüüd on vaja kaitse korda sättida.“

Kuressaare kunstmuruväljakul mängitud kohtumist alustasid saarlased tempokalt ja esimese kümne minutiga oleks võinud nad juba lüüa mitu väravat, kuid tabloole numbreid kirja ei saadud.

Skoori avas 35. minutil pärast individuaalselt läbimurret Rando Tarkmeel, kuid 44. minutil külalised penaltist viigistasid. Siis aga jäid Kure mehed 53. minutil 1:2 kaotusseisu. Saarlased aga ei murdunud ja jätkasid teravalt, mille tulemusena teeniti kaks penaltit. 56. ja 59. minutil Andero Kivi need ka realiseeris. 63. minutil aga külalised viigistasid.

„Esimese poolaja oleks me võinud 3:0 võita ja see, et me endale värava lasime oli puhtalt keskendumise viga. Meil oli kokku lepitud, et taga on kogu aeg viis mängijat, aga see moment oli neli-neli olukord,“ rääkis Sander Viira.

„Rünnaku üle on hea meel ja oleks võinud rohkem lüüa, aga suures pildis toimib. Kaitses on liiga lihtsad vead ja see tuleb kiirelt välja saada. Ühes mängus ei saa vastasele mitu sellist kingitust teha, kus on võimalus meile lüüa.“