Soccernet.ee/Gertrud Alatare

Kure Ultrad võitis Aastalõpu fänniturniiri

< 1 minuti lugemine

Kalevi spordihallis toimunud traditsioonilise jalgpalli Aastalõputurniiril tulid kuuenda võistluspäeva lõpus väljakule fännid ning 12 võistkonna seas teenisid esmakordselt võidu Kure Ultrad.
“Meie jaoks oli see veidi auasi,” ütles turniiri parimaks mängijaks valitud Aleks Lesk. “Meid valiti hooaja parimateks fännideks, tahtsime näidata, et oleme päriselt parimad ja ühtlasi ka kurele hooaja lõpus ühte ilusat kingitust tiitli näol teha.”
Kuressaare fännirühmitus kuulus B-alagruppi ning sai kirja neli võitu ja ühe viigi. Lisaks sellele saadi laululahingus kirja teine koht. Oma alagrupis teenis Kure meeskond võrdselt 16 punkti Roosade Pantritega, ent finaali pääseti tänu omavahelise kohtumise tulemusele.
A-alagrupis näitas võimu Narva TRANSformers, kes sai viie mänguga kirja 14 punkti ja oma alagrupis ka laululahingu võidupunktid ning kindlustas sellega koha finaalis.
Otsustavas kohtumises saatis edu Kuressaaret, kes asus tänu Karl Kadaku ja Karl-Alder Kuivjõgi tabamustele 2:0 juhtima. Vassili Tunjov vähendas küll Narva kaotusseisu, kuid Kure Ultrad suutsid siiski edust kinni hoida ja võtsid lõpuks 2:1 võidu.
“Võidu tõi meeskonnavaim,” lausus Aleks Lesk. “Me polnud oma parimas koosseisus, mitmed mängijad said kergelt ka viga aga me tulime üheskoos võideldes ikka väga keerulistest olukordadest välja. Kui oled meister, ei ole mõtet millegi üle viriseda, oleme uhked ja emotsioon on mega.”
Turniiri suurim väravakütt oli kuue tabamusega Marek Reiman (Wolves fännipunt). Parimaks mängijaks valiti Aleks Lesk (Kure Ultrad) ja parimaks väravavahiks Veiko Lints (SK Koeru Veteranid 40+).
Meeskonnas mängisid: Saimon Moondu, Karl-Thomas Sepp, Karl Kadak, Aleks Lesk, Emil Lepp, Kris Tänav, Karl-Hendrik Tamkivi, Jass Saarkoppel, Karl-Alder Kuivjõgi, Kristofer Mägi, Kristjan Mäeots, Cristo Prostang