Kure vormistas nädalaga kolmanda võidu

< 1 minuti lugemine

Jalgpalli Premium liigas võttis FC Kuressaare nädalaga pärast Paide Linnameeskonna ja Narva Transi alistamist oma kolmanda võidu,
kui koduväljakul alistati Tallinna JK Legion 1:0.

„Me rääkisime poistega enne mängu, et sellest tuleb meie jaoks kõige raskem kohtumine,“ rääkis peatreener Roman Kožuhhovski.

„See oli meile nädala kolmas mäng, kahe eelmisega olime andnud ära palju emotsioone. Me olime sel nädalal bussis üle 20 tunni ja oli arusaadav, et me ei olnud lõpuni taastunud. Kuid oma häälestuse, võitlushimu ja meie mängu põhimõtete järgi suutsime ikkagi lõpuni edukalt tegutseda.“

Kuressaare linnastaadionil mängitud kohtumise algul näitas FC Kuressaare, et väljakule on tuldud kindla sooviga külalised alistada.
Avapoolaeg kulgeski võõrustajate domineerimisel, löödi ohtralt olukordi, kui skoori teha ei suudetud.
Teisel poolajal sai kodumeeskond oma oma tahtmise, kui keskkaitsja Märten Pajunurm saatis 64. minutil palli Legioni värava alanurka.

„Mängisime sellist jalgpalli, et põhimõtteliselt oleksime võinud ka viie väravaga võita, kuid saime hakkama vaid ühega,“ tõdes Roman Kožuhhovski, lisades, et samas oli võit ikkagi teenitud.
„30 minutit kulges mäng meie kindla ülekaalu all ning ka momentide poolest oli eeldusi skoori teha. Kuigi ära ei löönud piisas täna ühest. Nüüd on vaja meestel eeskätt emotsionaalselt taastuda.“

72. minutil jäid külalised punase kaardi tõttu vähemusse, kuid initsiatiiv kaldus Legionile ja vigastada saanud väravavahi Kristen Lapa asemele tulnud Magnus Karofeld sai tõrjuda ohtliku karistuslöögi.

Kure suutis siiski lõpuvileni oma värava puhtana hoida ja teenis tabelisse kolmanda järjestikuse võidu.

„Kindlasti andis lõpus tunda meie väsimus,“ lausus Roman Kožuhhovski.

„Me saime aru, et kolm punkti tuli säilitada, kuid väsimuse pealt tähendab see seda, et alati ei võeta vastu kõige õigemaid otsuseid.
Aga kokkuvõttes hoidsime lõpu kontrolli all, oli küll närviline, kuid oskame juba sellised olukorrad võiduni viia.“