Kure sai Vapruselt kaotuse

< 1 minuti lugemine

FC Kuressaare meeskonnal oli reedel võimalik teha klubi ajalugu ja võita esimest korda Premium liigas neli kohtumist järjest, kuid 1:3 kaotus Pärnu Vaprusele selle võimaluse luhtas.

Pärnu Rehepapi kunstmuruväljakul mängitud kohtumises jäi Kurel puudu teravusest, rünnakul loodi vähe väravaolukordi samas, kui võõrustajad olid olukordade loomisel oluliselt teravamad.

Vaprus asus 19. ja 43. minuti väravatest 2:0, kuid Kure lõi ühe tagasi, kui ründaja Otto-Robert Lipp üleminutitel vastaste väravavahilt Hendrik Vainult palli võttis ja mänguvahendi tühja võrku saatis. Teisel poolajal kontrollis Kure küll palli, kuid 80. minutil skooris pärnakad.

1. mail kell 19.00 Pärnu Rehepapi kunstmuruväljakul

Mänguolud: +14, päikesepaisteline ilm, muruväljak heas seisukorras

Pealtvaatajaid:

Pärnu JK Vaprus – FC Kuressaare 3:1 (2:1)

Väravad: 19. Amar Yunis Abdallah, 43. Virgo Vallik, 80. Sander Sinilaid – 45+1. Otto-Robert Lipp

Hoiatused: 48. Markus Allast

Pärnu JK Vaprus: Hendrik Vainu, Virgo Vallik, Magnus Villota (46. Enrico Veensalu), Martin Kase, Uku Kõrre, Reno Mark, Sander Sinilaid, Anton Krutogolov, Kevin Kauber, Amar Yunis Abdallah (90. Ronaldo Tiismaa), Kristjan Kask.

Varus: Ahti Strati, Robin Mõtt, Ranet Ristikivi, Kairo Kiltmaa, Robin Limberg, Markus Miiter, Enrico Veensalu, Ronaldo Tiismaa.

FC Kuressaare: Kristen Lapa, Rauno Tutk, Markus Allast, Moorits Veering, Märten Pajunurm, Oliver Rass, Sander Seeman (84. Tristan Toomas Teeväli), Silver Alex Kelder, Sander Laht (68. Joonas Soomre), Otto-Robert Lipp, Sten Reinkort.

Varus: Magnus Karofeld, Rasmus Saar, Sander Alex Liit, Kristjan Kurim, Sten-Egert Paap, Tristan Toomas Teeväli, Andri Rõõmus, Aleksander Iljin, Joonas Soomre.

Peakohtunik: Karl Koppel

Abikohtunikud: Tauno Rämson, Silver Suup

Neljas kohtunik: Jagnar Jakobson