Kurega liitunud Sten-Egert Paap võtab sammu väljakutsena

< 1 minuti lugemine

FC Florast liitus FC Kuressaarega 19-aastane poolkaitsja Sten-Egert Paap, kes mullu mängis klubi U21 meeskonnaga esiliigas 18 kohtumist.

„Norbert Hurt pakkus võimalust, pikalt ma ei mõelnud ja võtsin selle väljakutse kohe vastu, sest Kures saab end kõrgemal tasemel ja Premium liigas proovile panna,“ rääkis Sten-Egert Paap, lisades, et sisse elamine meeskonda on läinud tagasilöökideta ja üldine vaimsus on väga hea.

Hetke mänguvormi kohta ütles Sten-Egert Paap, et pärast koroonat on see enam-vähem. Oma tugevuseks peab ta aga head mängulugemist. „Oskan anda üle välja häid sööte, suudan lugeda vastase liikumisi ja palle vahelt kätte saada, aga praegu jätab veel füüsiline vorm soovida,“ leidis poolkaitsja.

Samas tahab Sten-Egert Paap olla oma mänguga meeskonnale maksimaalselt kasulik, et tänavu saavutataks parem tulemus, kui seda on mullu välja mängitud seitsmes koht. Enda mänguvõimaluste kohta ta kohe suuri ootusi ei sea. „Aga ma teen kõik selle nimel, et see võimalus ikkagi välja teenida ning pingutan trennis ja mängus,“ märkis ta.

Peatreener Roman Kožuhhovski ütles, et tegu on noore ja korraliku professionaalsusega mängumehega. „Stenil on õige mentaliteet ja on tähtis, et ta tahab olla Kure meeskonnas,“ lausus ta lisades, et õige suhtumisega saab oma mängus juurde panna.