Tristan Toomas Teeväli otsib Kures uut hingamist

< 1 minuti lugemine

FC Kuressaare tugevdas oma poolkaitseliini 18-aastase Tristan Toomas Teeväliga, kellel on FC Flora ridades ette näidata 34 Premium liiga kohtumist.

„Rääkisin FC Flora juhtkonnaga, mulle pakuti võimalust liituda FC Kuressaarega ning see tundus mulle enda arendamiseks ja Premium liigaga taaskohanemiseks ja sissesulandumiseks sobilik valik,“ rääkis mullu FC Flora duublis tegutsenud poolkaitsja.

Aasta algul on Teeväli ravinud vigastust ja saab taas treeningutega liituda alles sel nädalal. „Palliga mäng on okei, seda olen ma saanud harjutada, aga füüsiline pool ja vastupidavus vajavad järele aitamist,“ tõdes ta.

Tristan Toomas Teeväli sõnul on ta meeskonda väga hästi sulandunud, mehed on olnud sõbralikud ja tundnud ka huvi kuidas taastumine kulgeb. „Mina tahan omalt poolt aidata meeskonnal saavutada hooaja eesmärkide täitmine ja anda endast maksimum, et lõpetada turniiritabelis võimalikult kõrgel kohal,“ märkis ta.

Tristan Toomas Teeväli peab enda plussiks seda, et on meeskonnamängija ja on alati valmis ühise eesmärgi nimel panustama. „Eks ma pean püüdma vahel oma emotsioone talitseda ja kasvõi vaidlused kohtunikega ei tule meeskonnale kasuks,“ lausus ta.

Peatreener Roman Kožuhhovski ütles, et tegu on noore mängumehega, kellel on hea professionaalsus ja õige mentaliteet. „Tähtis on, et ta tahab olla Kure meeskonnas,“ lausus ta. „Usun, et ta tahab oma mängus juurde panna ja ja tulevik jalgpallis on olemas. Samas Premium liiga tasemele jõudmiseks läheb veel aega, kuid tõsise tööga on see kindlasti saavutatav.“