Kure tahab kodus Levadialt revanši

2 minuti lugemine

Mis ei tulnud välja esimesel korral, tuleb realiseerida teisel korral. Koduväljakul on FC Kuressaarel kindel plaan Tallinnas FC Levadialt võtmata jäänud punktid koju jätta.

Eelmisel nädalal mängitud kohtumine Tallinna Levadiaga näitas, et kui suudetakse oma võimed sajaprotsendilselt välja mängida, on kõik vastased alistatavad.

FC Kuressaare peatreener Sergei Zamogilnõi ütles, et meeskonnal on Premium liigas hästi mängimiseks kõik olemas – tasemel väravavahid, korralik kaitseliin, toimiv poolkaitse ja resultatiivsed ründajad.

„Lihtsalt on vaja Levadia vastu mängida ilma igasuguse aukartuseta ja sellisel juhul oleme võimelised neid ka võitma,” tõi Zamogilnõi välja edu võtme.

Lümanda vallast pärit FC Kuressaare poolkaitsja Sander Laht tõdes, et kahjuks pidi meeskond eelmisel nädalal Kadriorus tunnistama Levadia nappi paremust. „Kuid õnneks on meil sellel nädalal uus võimalus neid üllatada ja olen kindel, et me suudame seda teha oma koduväljakul, kus on abiks meie suurepärased fännid,” oli poolkaitsja lootusrikas.

FC Levadia abitreener Indrek Zelinski sõnul näitas meeskond eelmises omavahelises mängus iseloomu, sest lõpu eel tuldi raskest seisust auga välja. „Kerget mängu ei maksa nüüdki oodata,“ tõdes ta. „Viikingid said hamba verele ning üritavad meie elu taas kibedaks teha, kuid sedapuhku tahaks me oma paremuse veenvamalt maksma panna, väljakul kiiremini asjad selgeks teha ja Kuressaarest kolm punkti koju tuua.”

FC Levadia väravavaht Priit Pikker ütles, et kuna eelmine mäng võideti üle noatera, siis on eelseisva kohtumise eesmärk selge – mängida kindlalt kaitses, kontrollida keskvälja, luua arvukalt väravavõimalusi ja need ka edukalt ära kasutada. „Viikingite meeskond osutab kindlasti visa vastupanu, kuid me peame suutma nad murda,” märkis puurilukk.

Eelmisel hooajal Meistriliigas jäi kõigis omavahelistes kohtumistes peale FC Levadia – Tallinnas väga kindlalt 5:0 ja 7:0 ning Kuressaares 2:0 ja 1:0.

Premium liiga IX voor
Reede, 10.05 kell 19:30 Kuressaare linnastaadion

FC Kuressaare – Tallinna FC Levadia
Peakohtunik: Mart Martin
Abikohtunikud: Heigo Paglant, Marek Lillmaa

Piletiinfo: 2 eurot, 15. aastastele ja noorematele tasuta, pensionäridele tasuta ning Kure fännisärgi või salliga tasuta!

Osale ka Facebooki üritusel