Kuumus murdis Kosel Saaremaa Maleva

Kuumuse ja vastasega võidelnud Saaremaa Malev tunnistas III liigas võõrsil FC Kose 7:0 paremust.

„Tundus, et vastane oli selle kuumusega paremini harjunud ja meid mõjutas ka bussisõit,“ tõdes Saaremaa Maleva peatreener Arli Saar.

Saarlastel oli kohe mängu  algul hea võimalus juhtima asuda, kuid Kerdo Jakunin jättis hea võimaluse kasutamata. Kohe pärast seda eksis rängalt väravavaht Tõnis Põlluäär ja Kose sai ette 1:0. „See värav mõjus meie moraalile laastavalt ja sellest hetkest algas allakäik,“ märkis Arli Saar.

Esimesel poolajal lõid väljakuperemehed veel kolm väravat ja lisasid teisel poolajal samapalju ning vormistasid kindla 7:0 võidu.

Meeskonnas mängisid Tõnis Põlluäär, Oskar Kitt, Priit Salong, Jüri Põld, Sander Põlluäär, Kustas Kobin, Kaupo Saar, Karel Kruuser, Kerdo Jakunin, Aksel Artus, Olev Sten Erik Jõgi. Vahetusest sekkusid Ken Kruuser, Kevin Org ja Kaspar Põlluäär.

Järgmises voorus kohtub Malev 31.juulil võõrsil Vändraga.