Malev tuli Vändrast kaotusega

Saaremaa Malev jäi Vändras sealsele JK Vaprus II-le alla 1:3.

Treener Arli Saar ütles, et kohtumise algus oli väga sarnane eelmisele mängule FC Kosega, kus lasti endale väravavahi eksimusest kiire avavärav lüüa. „Seekord sadas küll vihma ja märga palli oli raske püüda,“ märkis ta.

Kui Kose vastu ei tulnudki meeskond sellest šokist välja ja saadi hävitav kaotus, siis seekord suudeti end koguda ja kokkuvõttes mängiti lõpuni korralikult. Esimene poolaeg kaotati 0:2 ja teisel lisasid vastased veel ühe. Saarlaste värava lõi poolaja keskel Kaupo Saar. Mängu viimane veerandtund kuulus kindlalt Malevale ja viik polnud kaugel. Paraku jäeti head võimalused löömata.

„Meil tulevad endal lihtsad vead sisse ja vastased kasutavad need ära,“ tunnistas Arli Saar. „Kui suudaksime neid vältida, oleks ka tulemused teised. Ei oskagi täpselt öelda, miks see nii on, aga ilmselt peavad mõned mehed rohkem trenni tegema. Muidu pole hullu midagi.“

Meeskonnas mängisid: Priit Salong, Karel Kruuser, Jüri Põld, Arli Saar, Kaupo Saar, Priit Reiska, Andre Aus, Karl-Oskar Villsaar, Hardo Niit, Joonas Põld, Aksel Artus, vahetusest sekkusid Ken Kruuser ja Kaspar Põlluäär.