Levadia duubli vastu jäi kahest väravast väheks

2 minuti lugemine

Kuigi treeningutel harjutatav hakkab tasapisi toimima, tuli FC Kuressaarel tunnistada täna Eesti Jalgpalli Liidu Halliturniiril Tallinna FC Levadia duubli 3:2 paremust.

„Enamus meie mänge esiliiga meeskondade vastu on olnud ühesugused, sest võimalusi on olnud mõlemal poolel, kuid vastased löövad meist paraku ikka rohkem,“ märkis FC Kuressaare peatreener Pelle Pohlak.

Levadia II mehe lõid oma väravad 25., 76. ja 85. minutil. „Kõik kolm väravat, mis meile löödi, sündisid mängijate individuaalsetest eksimustest ja olid meie jaoks kindlasti välditavad,“ tõdes peatreener.

FC Kuressaare jõudis esimest korda sihile 33. minutil. Väravavaht Martin Prostang lõi palli välja, Sander Seeman pikendas peaga, mille järel sai Raido Reinsalu Levadia väravavahiga silmitsi ja lõi kindlalt seisuks 1:1. Pärast 1:2 kaotusseisu jäämist oli Reinsalul taas hea võimalus viigistada, kuid seekord ei suutnud ta resultaati teha. Teine saarlaste värav sündis 87. minutil nurgalöögi järel, kui Rene Aljas sai trahvikastijoonelt löögile ja pall sahises Levadia võrku seisuks 3:2.

Kuigi mäng kaotati leidis Pelle Pohlak, et on asju, millega võib rahul olla. „Mitmed treeningutel harjutatud elemendid hakkavad toimima,“ tõdes ta.

„Nüüd oleks vaja ka rohkem mängijaid, et saaks katsetada ja varieerida, sest täna tuli mul mängijaid lihtsalt ringi tõsta. Meil on viis meest vigastatud, mängijaid oli vähe ja vahetusvõimalused napid,“ kurtis ta hetke peamise murekoha üle.

Viimase mängu halliturniiril peab meeskond nädala pärast pühapäeval Narva JK Trans vastu.

EJL jalgpallihalli B turniir
ametlik protokoll
Laupäeval, 1. veebruar kell 15:15
Tallinna FC Levadia II – FC Kuressaare 3:2 (1:1)
Väravad: 25. Kaspar Mutso, 76., 85. Henri Reinvald – 33. Raido Reinsalu, 87. Rene Aljas
18. minutil ei realiseerinud Levadia II mängija Magnar Vainumäe penaltit (lõi latti)
Hoiatused: 78. Raido Kannel – 59. Märt Kluge, 80. Karl Johan Kastein

FC Kuressaare: Martin Prostang, Taavi Azarov, Märt Kluge, Jaanis Kriska (28. Urmas Rajaver), Sander Laur (54. Edmond Salong), Kristo Salumaa (54. Mario Pruul), Karl Johan Kastein, Sander Seeman, Tõnis Koppel, Rene Aljas, Raido Reinsalu
Varus: Edmond Salong, Urmas Rajaver, Mario Pruul