Levadia Kurele seekord võimalust ei jätnud

2 minuti lugemine

Kui Premium liiga eelmises omavahelises kohtumises lasi Tallinna FCI Levadia kodus mänginud FC Kuressaarel lüüa kaks väravat, siis seekord saarlastel oma väljakul sahistada ei lubatud ja mäng võideti 3:0.

Kure peatreener Roman Kožuhhovski ütles, et kuigi mäng kaotati, siis nägi ta palju positiivseid momente. “Nüüd peab trennis tööd edasi tegema, et olla juba 20 päeva pärast võitluseks valmis,” lausus ta.

Tallinnas A.LeCoq Arenal mängitud kohtumises võtsid võõrustajad kohe initsiatiivi enda kätte ja kuigi mängiti rohkem palliga midagi ohtlikku luua ei suudetud. Samas olid Kure meestest võimalused skoori teha Mattias Männilaanele ja Sander Lahel. Ning kui juba tundus, et puhkama minnakse väravateta, siis 39. minutil lõi Zakaria Beglarašvili pealinna meeskonna siiski 1:0 juhtima.

“Teadsime kuidas Levadia mängib ja üldiselt saime nendega hakkama ning tegutsesime distsiplineeritult,” lausus Roman Kožuhhovski, lisades, et emotsioone tõmbas siiski veidi alla poolaja lõpus löödud värav.

Teisel poolajal mängisid võõrustajad teravamalt ja jõudsid 55. ja 80. minutil ka eesmärgile. Taas olid oma võimalused ka Kurel, kuid väravavahti Karl Andre Vallnerit seekord ülemängida ei õnnestunud. “Võtsime suuremaid riske ja visuaalselt ei olnud mängu kvaliteet meie poolt mitte just see, kuid võitlesime viimseni,” märkis peatreener.

Keskkaitsja Märten Pajunurm ütles, et mänguga võib esimesel poolajal rahul olla ja plaanist hoiti hästi kinni. „Kahju ainult, et saime kaasa riietusruumi värava,“ lausus ta. „Kaitses lubasime nad aga liiga palju oma kasti ja lõpuks löödi ka ära. Samas oli meil ka endal võimalusi, ees on kiired poisid ja lootust oli.“

  1. juunil kell 13 A. Le Coq Arenal

Mängupaiga olud: +23, pilves ilm, muruväljak väga heas seisukorras

Pealtvaatajaid: 217

Tallinna FCI Levadia – FC Kuressaare 3:0 (1:0)

Väravad: 39., 80. pen. Zakaria Beglarišvili, 55. Robert Kirss

Hoiatused: 11. Brent Lepistu, 75. Bogdan Vaštšuk – 45. Mairo Miil, 79. Tanel Neubauer, 83. Michael Schjönning-Larsen

Tallinna FCI Levadia: Karl Andre Vallner, Milijan Ilic, Brent Lepistu, Maksim Podholjuzin, Trevor Elhi, Bogdan Vaštšuk, Zakaria Beglarišvili, Mark Oliver Roosnupp, Ernest Agyiri (73. Karl Rudolf Õigus), Frank Liivak (62. Amar Abdallah Yunis), Robert Kirss (79. Strahinja Krstevski).

Varus: Aleksandr Kraizmer, Markus Jürgenson, Amar Abdallah Yunis, Hannes Anier, Strahinja Krstevski, Artjom Komlov, Karl Rudolf Õigus.

FC Kuressaare: Kristen Lapa, Michael Schjönning-Larsen, Märten Pajunurm, Ranon Kriisa, Mairo Miil (46. Ralf-Sander Suvinõmm), Rasmus Saar, Oliver Rass, Sander Seeman, Silver Alex Kelder, Sander Laht (62. Artjom Jermatšenko), Mattias Männilaan (74. Tanel Neubauer).

Varus: Magnus Karofeld, Markus Allast, Rauno Tutk, Tanel Neubauer, Artjom Jermatšenko, Sten Penzev, Ralf-Sander Suvinõmm.

Peakohtunik: Siim Rinken

Abikohtunikud: Petteri Schultz, Karolin Kaivoja

Neljas kohtunik: Elar Tarkus