Levadia vastu on märksõnaks distsipliin (täiendatud)

Kui viimases mängus Paide Linnameeskonna vastu vedas FC Kuressaaret alt mängudistsipliin, siis Tallinna FC Levadia vastu saab just treeneri plaanidest kinnipidamine olla edu aluseks.

Peatreener Sergei Zamogilnõi märkis, et hetkel peab meeskond võtma mängu korraga ning olenemata vastasest üritama mängida hästi ja distsiplineeritult. „Kui suudame mänguplaanist kinni pidada, siis on võimalik saada ka häid resultaate,” lausus ta

Saaremaalt Koimla külast pärit poolkaitsja Sander Laht loodab, et Levadia on euromängust väsinud ja suurepärane Kadrioru staadion aitab saarlased taas reele. „Unustame enda lörri läinud hooaja esimese poole ja püüame alustada kolmanda ringi mänge meeldiva tulemusega,” oli ta optimistlik.

Levadia abitreener Indrek Zelinski ootab vastasseisust saarlastega võitluslikku mängu, milles proovitakse oma ründetegevust ja väravate löömist Rumeeniasse mineku eel lihvida.

„Viikingid pole kergete killast vastased – tänavu oleme nendega maha pidanud kaks väga pingelist kohtumist ja võitnud mõlemal korral väga napilt,“ tõdes Zelinski.

Poolkaitsja Igor Subbotin oli enesekindel. „Kui mängime meeskondlikult samamoodi kui kahes viimases euromängus, siis saame kindlasti väga hea tulemuse,” märkis ta.

Kaks korda on käesoleval hooajal juba omavahel kohtutud ja mõlemal korral on tituleeritum klubi väga napilt peale jäänud.  Esimesel korral Tallinnas 2:1, kui Andre Ilves viis saarlased avapoolajal juhtima, aga Ingemar Teever viigistas 82. minutil ja Rimo Hunt lõi 87. minutil võiduvärava. Teises mängus Kuressaare linnastadionil lõi Ingemar Teever mängu ainukese värava 75. minutil.

Mängu näeb otseülekandes jalgpall.ee portaalis.