Allan Mehik/soccernet

Magnus Karofeld ja Märten Pajunurm sümboolses koosseisus

< 1 minuti lugemine

Jalgpalliportaal Soccernet.ee valis Premium liiga hooaja avakuu märtsi sümboolse koosseisu kuhu FC Kuressaarest kuuluvad kaitsja Märten Pajunurm ja väravavaht Magnus Karofeld.

Magnus Karofeld– Talvel Florast Kuressaarde laenule siirdunud 22-aastane väravavaht sai juba oma debüütmängus korraliku proovikivi, kui takistada tuli võõrsil Narva Transi. Karofeld hoidis suurepäraste tõrjetega Transi kuival ja juhtis saarlased vajaliku punktini. Teises voorus mängis Levadia Karofeldi üle vaid penaltipunktilt ning oma roll oli tal ka möödunud nädalavahetusel võõrsil Tuleviku alistamisel. On väga oluline komponent saarlaste ilusas hooaja alguses.

Märten Pajunurm– Töökohustuste tõttu Paidest oma kunagisse klubisse Kuressaarde läinud Pajunurm on saarlaste ridades alustanud tugevalt. Ta on viikingite keskkaitsesse toonud lisakvaliteeti, mille toel on kolmest mängust haaratud neli punkti, seejuures on mängitud kahe esinelikuklubi Transi ja Levadiaga. Kõige krooniks lõi keskkaitsja Tuleviku võrku võimsa karistuslöögi, mis aitas Kuressaare Viljandis hooaja esimese võiduni.