Allan Mehik

Magnus Karofeld: oleme tugevamad, kui eelmisel aastal

< 1 minuti lugemine

Mullu FC Kuressaarega liitunud ja 30 Premium liiga kohtumises meeskonna väravasuul seisnud väravavaht Magnus Karofeld on hooaja ettevalmistusega rahul ja usub, et konkurendid peavad saarlastega tänavu tõsiselt arvestama.
“Kõik on väga hästi, kõik on paigas ja usun, et mehed, kes trennis käivad on motiveeritud,” märkis Magnus Karofeld. “Asjad on paigas – nii trenni ülesehitus, plaan ja mõte, kui kõik see, mis on just selleks korraks konkreetselt kavandatud. Palju on uut, aga oleme saanud hakkama.”
Samas leidis Magnus Karofeld, et on ka ise peatreener Roman Kožuhhovski treeningutega juurde pannud. “Kui iga päev asja hoolega teha, siis saab alati paremaks minna. Tööd tuleb endaga palju teha, kuid maksimumi on raske saavutada ja alati on asju, milles võimalik samm edasi teha,” leidis ta.
Väravavahi sõnul on oluliselt paranenud tema koostöö kaitseliiniga, kuhu on lisandunud keskkaitsja Marco Lukka. “Meie suhtlemine on paigas ja leiame probleemidele lahendused,” selgitas Magnus Karofeld.
“Mulle pole vahet, kas mängime nelja või viie kaitsjaga, kõik kaitseformatsioonid sobivad ja oleme korralikul tasemel. Arvan, et oleme meeskonnana tugevamad, kui eelmisel hooajal. Meil on jokker taskus ja tuleme kõvasti peale.”
Milles meeskonna tugevus tänavu seisneb ei soostunud väravavaht avalikustama. “Peame saama sel aastal võimalikult hea koha ja mängima end nii kõrgele, kui vähegi võimalik. Kindlasti peame olema paremad, kui eelmisel aastal,” oli Magnus Karofeld enesekindel.
“Usaldan Magnust,” märkis Roman Kožuhhovski. “Tal on kogemused, tal on Premium liigast saadud hea kool, ta on mentaalselt tugev ja oskab mängida resultaadile. Samas teame Magnuse nõrku kohti, oleme nendest rääkinud ning peame need kompenseerima hea meeskondliku mänguga.”