Kure lõpetas ettevalmistuse viigiga

Meeskond lõpetas hooajaeelsed kohtumised viigiga, kui mängis Tallinnas Legioniga 1:1.
Kure omas esimesel poolajal 3-4 head võimalust värav lüüa ja Silver-Alex Kelderi tabamusest asuti ka 1:0 juhtima. Teisel poolajal õnnestus pealinna meeskonnal penaltist siiski viigistada. Samas oli hea võimalus Otto-Robert Lipul, kes paraku ei lahendanud üks-üks olukorda.
“Me oleks pidanud selle kohtumise tegelikult võitma,” tõdes peatreener Roman Kožuhhovski. “See oli mõlemale meeskonnale peaprooviks, sest järgmisel nädalal algab juba hooaeg. Oleme valmis, kuid saame paremaks. Usun, et mehed on positiivsel emotsionaalsel lainel.”
Väravas tegi seekord kaasa Hans Naano Vändra JK Vaprusest. Tegu oli sunnitud käiguga, kuna Magnus Karofeld on olnud hädas külmetusega, siis otsustas peatreener anda talle puhkust. Samal põhjusel jäi mängust eemale ka Joonas Soomre.
Roman Kožuhhovski sõnul on Haan siiski Vapruse mängija ja meeskonnaga ei liitu. “Usun, et saame nädala jooksul teise väravavahi probleemile lahenduse,” lausus ta.
Mängu alustasid Hans Naano, Märten Pajunurm, Rauno Tutk, Ranon Kriisa, Sander Seeman, Daniel Tuhkanen, Mairo Miil, Märten Opp, Silver-Alex Kelder, Sander Laht, Nevil Krimm, varus olid Elari Valmas, Oliver Rass, Marco Lukka, Otto-Robert Lipp ja Michael Schjønning-Larsen.