Mairo Miil sai Gruusias vigastada

< 1 minuti lugemine

Eesti U21 jalgpallikoondise sõprusmängus Gruusia eakaaslastega sai avapoolaja lõpus raskelt vigastada FC Kuressaare kaitsja Mairo Miil, kes tuli kanderaamil väljakult ära kanda ja Eestisse jõudis ta kipsis jalaga.

FC Kuressaare peatreener Roman Kožuhhovski ütles, et Mairo Miili mängudest eemalejäämise aeg on veel selgumisel. „Tal on jalg kipsis ja kuigi luumurdu ei tuvastatud on tal muid vigastusi,“ lausus ta.

„Oleme targemad, kui Eestis on asi üle vaadatud. Aga ma olen positiivne, sest tean Mairo tugevat iseloomu ja head tervist, sest ta ei ole eriti aldis vigastustele. Ootame tulemused ära ja siis otsustame, kuidas edasi toimetame.“

Gruusias mängitud kohtumises seisis Eesti koondise väravapostide vahel Kure kiiper Kristen Lapa, kes pidi oma seljatagant välja võtma neli palli. Üle hulga aja jõudsid ka eestlased väravani, kui Alex Matthias Tamm suunas 75. minutil kahelt-kolmelt meetrilt peaga väravasse Nikita Komissarovi karistuslöögi.

Eesti U21 koondis jõudis viimati väravani 8. septembril 2020, mil Sten Reinkort tegi skoori 1:1 viigimängus Lätiga. Ühtekokku on Eesti U21 nüüd kaotanud 11 mängu järjest, aga suutis vähemalt vältida 13. järjestikust väravata kohtumist.