Marcus Puust tegi Premium liiga debüüdi

< 1 minuti lugemine

Teisipäeval Kuressaare kunstmuruväljakul mängitud kohtumises FC Floraga tegi FC Kuressaare esindusmeeskonnas Premium liiga debüüdi 18-aastane poolkaitsja Marcus Puust.

„See on minu jaoks väga oluline ning andis palju motivatsiooni, et edasi panna, sest näitas kuhu pürgida ja kuhu on võimalik jõuda,“ rääkis Marcus Puust, lisades, et kindlasti sai ta väga positiivse emotsiooni ja positiivse kogemuse.

Marcus Puust sekkus mängu 89. minutil, kui tuli väljakule Sander Seemani asemel. „Kui treener ütles, et mine mängima, siis oli väga hea tunne ja emotsioon kirjeldamatu, sest ma ei oodanud, et see täna võiks teoks saada,“ lausus ta.

„Kokkuvõttes oli mõnus tunne, et see mäng sai tehtud. Väljakule saades oli kõik selline nagu ette kujutasin. Teise liigaga võrreldes on tempo ikka teisest puust ja teha on veel palju. Väga selle ajaga mängu sisse ei saanud, aga tunde sain kätte, mida tähendab Kure eest Premium liigas väljakul olla. Tööd ja trenni on vaja edasi teha, peab samamoodi jätkama ja küll tuleb. Juurde on vaja panna kõiges.“

Kure peatreener Roman Kožuhhovski ütles, et Marcus Puusti mängijaomadusi ta teab, sest on saanud infot Jan Važinskilt ja Sander Viiralt. „Hinnangud on positiivsed ja nad on temaga väga rahul,“ märkis ta.

„Olen Marcuse debüüdiga väga rahul ja tahan, et ta jääks jalgpalli juurde ja teaks, et tal on olemas eeldused saada heaks jalgpalluriks. Lisaks on ta ju veel oma klubi kasvandik, mis on oluline.“